80 אלף ש"ח לביגוד ותשלום על השתתפותה של שרה נתניהו בכנסים: דרישות המימון של משפחת נתניהו

ביגוד וכנסים: דרישות המימון של משפחת נתניהו
בבקשה של משפחת נתניהו לוועדת הכספים ביקשו לממן את הוצאות שני המעונות בהם משתמש נתניהו. המשפחה ביקשה הגדלת מימון של הביגוד ותשלום על השתתפותה של רעיית רה"מ בכנסים בארץ ובחו"ל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתניהו
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

לשכת ראש הממשלה הגישה היום (שני) בקשה למימון הוצאות שני המעונות בהם משתמש ראש הממשלה בנימין נתניהו. המעונות עליהם מדובר הם המעון החלופי ברחוב עזה בירושלים והמעון הפרטי בקיסריה. המעון הרשמי בבלפור לא נוסף לבקשה עקב שיפוצים.

בבקשה, שהוגשה ליו"ר ועדת הכספים משה גפני, נכתב כי משפחת נתניהו דורשת לממן את השתתפותה של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו באירועים וכנסים בארץ ובחו"ל. נוסף על כך, ביקשה המשפחה להגדיל את הוצאות הביגוד "והוצאות נלוות להופעה ייצוגית" של נתניהו ורעייתו מ-45 אלף שקלים ל-80 אלף.

על פי הבקשה, נתניהו רשאי להודיע למנהל הכללי של משרד ראש הממשלה שמעונו בירושלים ישמש כמעון חלופי למעון הרשמי. בנוסף, נכתב כי אוצר המדינה יישא בכל הוצאות המעון הנוסף שמשמש את ראש הממשלה דרך קבע, בעת שאינו משתמש במעון הרשמי.

עוד נכתב: "אוצר המדינה יישא בכל ההוצאות הנדרשות לתפעול ולתחזוקה של המעון הרשמי ובכלל זה בהוצאות הקשורות בנכס, בהוצאות הכלכלה של ראש הממשלה והמתגוררים עימו בהיקף ובסוג שיקבע המנהל הכללי של המשרד".

הפופולריים