השר פרוש קיבל את הסמכויות להילולה במירון - ומשך את מכתב ההתפטרות

פרוש קיבל סמכויות - ומשך את מכתב ההתפטרות שלו
כפי שפורסם בכאן חדשות, השר לענייני ירושלים ומורשת וראש הממשלה הגיעו לפיתרון בסוגיית ההילולה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מאיר פרוש
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

כפי שפורסם בכאן חדשות ולאחר שהודיע כי הוא מתפטר, השר מאיר פרוש קיבל את הסמכויות להילולה במירון – ומשך את מכתב ההתפטרות. הממשלה אישרה היום (ראשון) החלטה המעגנת את כל הסמכויות על הפקת אירועי ההילולה במירון בידי שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש, ולפרויקטור שמונה מטעמו.

השר פרוש הודיע לראש הממשלה נתניהו כי מכתב ההתפטרות מהאחריות על הילולת הרשב"י במירון, שהגיש בשבוע שעבר לראש הממשלה, מבוטל, ולאור קבלת הסמכויות הנדרשות ימשיך לשאת באחריות על ההילולה בשנה הקרובה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לכך ואמר: "אני רוצה לשבח את השר פרוש שלקח על עצמו את האחריות להוציא לפועל הילולה בטוחה ושמחה, ולמימוש המלצות ועדת החקירה בעקבות האסון הכבד. הצלחת השר פרוש היא משימה משותפת של כל הממשלה ואני מנחה את הגורמים הרלוונטיים לשתף פעולה ולסייע בידיו".

שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש אמר כי הוא "מודה לראש הממשלה על התערבותו המהירה ופעילותו המשמעותית בימים האחרונים, בכדי להביא לפתרון מידי של המשבר וקידום הצלחת ההילולה. אני מבטל את הודעת ההתפטרות שלי, ומתכוון להמשיך את מה שהתחלתי כבר עם הפרויקטור יוסי דייטש, לעשות את המקסימום לשפר את ההילולה, למען שימור המסורת מזה מאות בשנים, בכפוף להוראות הבטיחות".

הפופולריים