פרסום ראשון: לשכת רה"מ נזפה בשרה מירי רגב על התערבותה בטיסת נתניהו לרומא

לשכת רה"מ נזפה ברגב על התערבותה בטיסת נתניהו
בלשכת נתניהו זעמו על התערבותה של שרת התחבורה בנושאים שלא קשורים אליה, לאחר שפתחה את מכרז טיסת הביקור המדיני לחברות נוספות שאינן אל-על
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מירי רגב שרת התרבות
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

אחרי סערת הטיסה של בנימין נתניהו לרומא, לשכת רה"מ נזפה בשרה מירי רגב על התערבותה בטיסת נתניהו לרומא. כך דווח הערב (ראשון) בתוכנית שבע עם איילה חסון בכאן 11. רגב קיבלה שיחה זועמת מלשכת נתניהו, שבה התבקשה לא לעסוק עוד בנושא.

בלשכת נתניהו כעסו על כך שרגב מתערבת בנושא שלא קשור אליה. בינתיים, ישנם מאמצים לסגור את טיסת רה״מ עם אל-על אחרי שנמצא צוות שיטיס את נתניהו.  

מנכ״לית אל-על דינה בן טל גננסיה הודיעה כי החברה איישה את טיסת ראש הממשלה. ״חברת אל-על היא חברה הנושאת את דגל ישראל בגאווה על כנף מטוסיה. אנו לא ניתן יד לחרמות משום סוג שהוא, בוודאי שלא נגד ראש ממשלת ישראל. הטיסה מאויישת בהתאם לנהלי החברה ואיננו צופים בעיה באיוש. הטיסה  תצא כסדרה במועד המתוכנן. זהו כבוד גדול עבורנו להטיס את ראש הממשלה לשליחות מדינית, כך עשינו תמיד וכך נעשה גם בעתיד".  


כזכור, נתניהו צפוי להמריא בהמשך השבוע לביקור מדיני באיטליה, ומוקדם יותר נודע כי באל-על ישנו קושי לגייס צוות שיטיס את מטוס ראש הממשלה לביקור שרת התחבורה מירי רגב התערבה בסוגיה והחליטה לפתוח את "מכרז" הטסת ראש הממשלה לחברות נוספות.

בכירים במשרד התחבורה אמרו כי "אל-על חיה על הלוואות ממשלתיות וערבויות מדינה, מאיפה יש להם את החוצפה? שראש הממשלה יורה לבטל להם ערבויות מדינה. באותה שנייה החברה נסגרת בפשיטת רגל. יש לאל-על חוב לרשות שדות התעופה, שגם את זה אפשר לדרוש לפירעון מידי אם הם עושים בכוונה".   

הפופולריים