בכירים באגף התקציבים לשעבר לסמוטריץ': עצור את הרפורמה המשפטית

ראשי אגף התקציבים לשעבר: יש לעצור את הרפורמה
במכתב ששיגרו לשר האוצר, כתבו כ-200 בוגרי האגף: "מתריעים בפניך כי מהלכים אלו יפגעו באופן קשה ובלתי הפיך בכלכלת ישראל". כפי שפורסם בכאן חדשות, אותם בכירים ביקרו בשבוע שעבר את הממונה הנוכחי על אגף התקציבים על היעדר תגובתו בנושא
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משרד האוצר, ארכיון
צילום: צילום: כאן חדשות

כ-200 יוצאי אגף התקציבים לשעבר, ביניהם בכירים, פנו היום (ראשון) אל שר האוצר בצלאל סמוטריץ' וקראו לו לעצור את הרפורמה המשפטית. במכתב ששיגרו לשר, כתבו הבכירים לשעבר: "מתריעים בפניך כי מהלכים אלו יפגעו באופן קשה ובלתי הפיך בכלכלת ישראל. אנו פונים אליך בקריאה לפעול לעצירה מיידית של תהליך החקיקה המהיר לשינוי שיטת המשטר". על המכתב חתומים בין היתר ראשי האגף לשעבר, בהם אמיר לוי, אורי יוגב ושאול מרידור, וכן מנכ"לים לשעבר בהם קרן טרנר וירום אריאב.

הבכירים הוסיפו במכתבם לשר כי "ההשלכות על המשק והכלכלה יתבטאו, בין היתר, בבריחת הון, אובדן אמון המשקיעים המקומיים והזרים, פיחות בערך השקל, עלייה באינפלציה, פגיעה בדירוג האשראי, עלייה בתשלומי הריבית ופגיעה בצמיחה".

בשבוע שעבר פורסם בכאן חדשות כי אותם בכירים ביקרו גם את הממונה הנוכחי על אגף התקציבים, יוגב גרדוס, על כך שלא הגיב לקידום הרפורמה והשפעותיה על הכלכלה.

הפופולריים