דיסטל-אטבריאן: לשלול רישיון מרופאים ששבתו במחאה

דיסטל: לשלול רישיון מרופאים ששבתו במחאה
השרה צייצה בטוויטר ועוררה זעם בקרב רופאים: "לעצור את מכונת הרעל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גלית דיסטל אטבריאן
צילום: צילום: תומר נויברג, פלאש 90

שרת ההסברה גלית דיסטל-אטבריאן קראה אמש (שלישי) בציוץ בטוויטר לשלול את רשיונם של רופאים ששבתו במחאה נגד הרפורמה. "לאנשים מהסוג האכזרי הזה אסור לאפשר גישה לחולים", היא טענה. עוד קראה השרה להסתדרות להחזיר לציבור את הכסף שהפסיד המשק בשל השביתה. 

רופאים זעמו על הציוץ של דיסטל-אטבריאן. ד״ר יורם קלוגר, לשעבר מנהל המערך הכירורגי בבית החולים רמב״ם, כתב לשרה: "השתתפתי במחאה על עתידה של המדינה שאת ורעיך מחריבים. לשלול את רישיוני מלעסוק ברפואה? את? מי שמך? אין בליבי ספק כי בקצב, בתוכן וברטוריקה שלך השלב הבא יהיה כי תחליטי לשלוח אותי ואת חברי ל'מרכז לחינוך מחדש'".

יו"ר ההסתדרות הרפואית ציוןן חגי כתב לראש הממשלה בנימין נתניהו בעקבות הציוץ של דיסטל: "אני דורש מאדוני לגנות באופן ברור ופומבי את הדברים שלה, ולהטיל את מלוא כובד משקלך על אנשי מפלגתך ועל חברי הקואליציה כדי למנוע אמירות משתלחות ומסיתות בעתיד. עצור את מכונת הרעל".

גם ארגון המתמחים מרשם הגיב לציוץ של דיסטל-אטבריאן: "שרת ההסתה, התעוררת? כי אנחנו ערים כבר 26 שעות. עובדים בתורנויות מפרכות בחסות הממשלה שבה את מכהנת, ושביטלה את מתווה קיצור התורנויות. הרופאים האכזריים, לא עוזבים את המשמרת גם בשעה ה-30, אבל אנחנו זורמים. תפטרי את כל האכזריים בתום השעה ה-16 לתורנות, זו כנראה הדרך היחידה לקצר תורנויות". 

הפופולריים