בנט לכאן חדשות: בתקופתי תקפנו בכול האזור כולל איראן

בנט: בתקופתי תקפנו בכול האזור כולל איראן
רה"מ לשעבר בנט בריאיון לחדשות הערב: "נתניהו מתבכיין ולא לוקח אחריות, כמעט נאום יאיר נתניהו" • לפיד: "תפסיקו כבר להתלונן ולכו לעבוד" • גנץ: "בבכיינות לא בונים מנהיגות" | הריאיון וההצהרה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ספליט בנט נתניהו בכנסת
צילום: צילומים: פלאש 90

ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט עלה הערב (שני) להגיב לדבריו של נתניהו בריאיון למיכל רבינוביץ' בחדשות הערב בכאן 11 והודה: בתקופתי תקפנו בכול האזור כולל איראן. בנט כינה את נאום נתניהו פתטי - "כמעט נאום יאיר נתניהו".

ראש הממשלה לשעבר תקף: "נתניהו מתבכיין ולא לוקח אחריות. ירשתי מנתניהו מדינת ישראל עולה באש, בתקופתי העמדתי יחד עם חבריי את ישראל במצב המדיני הטוב ביותר. חברות קרובה עם ביידן, עם מנהיג האמירויות, עם א-סיסי, עם מנהיג בחריין. הם לא מוכנים לפגוש את נתניהו. הם רואים היום את ישראל ואומרים - מדינה מסכנה". 

באופוזיציה תקפו את הצהרת ראש הממשלה. ראש האופוזיציה יאיר לפיד מסר: "במקום לקיים מסיבות עיתונאים ולהאשים אחרים בצרות שגרמה הממשלה הקיצונית והכושלת בתולדות המדינה, הגיע הזמן שהוא ושריו יפסיקו להתבכיין וייקחו סוף סוף אחריות. ביטול פיטוריו החפוזים והשערורייתיים של שר הביטחון גלנט הם צעד נכון ואני מברך עליו, עכשיו תפסיקו כבר להתלונן ולכו לעבוד". יו"ר המחנה הממלכתי בני גנץ הוסיף: "בבכיינות לא בונים מנהיגות". 

הצהרת נתניהו: 

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן צייץ: "ההצהרה של ראש הממשלה הערב מוכיחה שהאיש לא כשיר למלא את תפקידו, האיש לא אחראי למעשיו, האיש פשוט לא איתנו. במקרה הטוב בנימין נתניהו הפך לקבלן ביצוע של יאיר נתניהו". 

הפופולריים