אחרי נאום ריבלין: הנשיא ורה"מ שולחים מסרים פייסניים

אחרי נאום ריבלין: הנשיא ורה"מ שולחים מסרים פייסניים

בלשכות השנייים מעוניינים להרגיע את הרוחות. בסביבת הנשיא: הנאום כוון בעיקר ליריב לוין ודוד ביטן. בסביבת רה"מ: ריבלין תרם להצלחת עסקת הצוללות
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נשיא המדינה ראובן ריבלין וראש הממשלה בנימין נתניהו
צילום: צילום: פלאש 90

נשיא המדינה, ראובן רובי ריבלין, שלח היום (שלישי) מסרים פייסניים לראש הממשלה, בנימין נתניהו - כך פורסם בחדשות הערב בכאן 11. המסרים הפייסניים הוחלפו בין שתי הלשכות לאחר שאמש תקף הנשיא ריבלין את ראש הממשלה נתניהו במהלך נאומו בפתיחת כנס החורף של הכנסת.

גורמים בסביבת הנשיא הבהירו היום כי הם רוצים להמשיך בעבודה תקינה מול ראש הממשלה, ולראייה - לפני שבועיים - בערב חג סוכות - נפגשו השניים לישיבה מדינית שנמשכה שלוש שעות. כמו כן, מציינים מקורביו של ריבלין כי מזכירו הצבאי של ראש הממשלה מעדכן את הנשיא באופן שוטף.

לכאן חדשות נודע כי שרים וחברי כנסת בליכוד שלחו מסרי תמיכה לדבריו של הנשיא, כמו גם חברי מרכז ליכוד ששיגרו הודעות חיזוק. בסביבתו של ריבלין מבהירים כי דבריו על אובדן ההדר הבית"רי ואובדן דרכו של בגין נוגעת לשרים וחברי כנסת כמו יריב לוין, דוד ביטן ודוד אמסלם, אך לא לנתניהו.

גם בסביבתו של ראש הממשלה נתניהו בוחרים להנמיך את הלהבות, וגם הבוקר שיבחו את תרומתו של ריבלין להצלחת הסכם הצוללות עם גרמניה, אותו קידם בפגישתו בברלין עם קאנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל. ראש הממשלה, בדומה לנשיא המדינה, הנחה את עובדיו לא לתדרך את הכתבים נגד רעהו.

הפופולריים