עוד תביעה של עובדת לשעבר במעון ראש הממשלה נגד שרה נתניהו

עוד תביעה של עובדת לשעבר במעון ראש הממשלה נגד שרה נתניה

צעירה טוענת שרעיית ראש הממשלה התעללה והתעמרה בה ותובעת כרבע מיליון שקל; נתניהו בתגובה: "ידיעות אחרונות ממשיכים ברצח האופי השיטתי"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין ושרה נתניהו
צילום: צילום: אוליבייה פיטוסי

צעירה שהייתה עובדת ניקיון במעון ראש הממשלה הגישה אתמול לבית דין לעבודה תביעה ובה היא טוענת שרעיית ראש הממשלה שרה נתניהו התעללה בה. כך פרסם הבוקר (שישי) העיתון ידיעות אחרונות. נתניהו בתגובה: "ידיעות אחרונות ממשיכים ברצח האופי השיטתי של משפחת נתניהו שנמשך כבר 20 שנים".

העובדת ש"ר, צעירה חרדית ואם לשלושה, התקבלה לעבודה לפני חודשיים והועסקה במעון במשך חודש. אתמול הגישה תביעה על סך 225 אלף נגד שרה נתניהו, שבה היא מגוללת כיצד לטענתה רעיית ראש הממשלה התעללה בה, השפילה אותה, השתלחה בה, התעמרה בה ואף עמדה להכותה.

בתביעה, שהוגשה גם נגד משרד רה"מ, חברת הניקיון שבאמצעותה הועסקה העובדת, יועצת רה"מ לענייני חרדים רבקה פאלוך, אב הבית אפי אזולאי וראש הסגל של רה"מ יואב הורוביץ - מגוללת העובדת את מסכת הראיונות והמיונים שעברה כדי להתקבל לעבודה ואת יחסה של נתניהו. לפי התביעה מונהג בקומה השנייה של מעון ראש הממשלה "קוד לבוש קיצוני" וכבר בראיון העבודה הוסבר לה כי "הגברת נתניהו נוהגת לקנוס את העובדות בשל נזקים שלדעתה (הבלעדית והקובעת) נגרמו על ידיהן".

ראש הממשלה נתניהו כתב בתגובה בפייסבוק כי מדובר בניסיון סחיטה של עובדת שהועסקה כמה ימים ומאחוריה עומדים כרגיל ידיעות אחרונות ונעמי לנדאו, עורכת הדין של מני נפתלי. נתניהו כתב כי "ידיעות אחרונות ממשיכים ברצח האופי השיטתי של משפחת נתניהו שנמשך כבר 20 שנים".

הפופולריים