בניסיון לשכנע את היועמ"שית: התקיימה פגישה על הגישור הפלילי

יגיעו לגישור? פרקליטי רה"מ והיועמ"שית נפגשו

הפגישה נערכה בתחילת השבוע, בעקבות המלצת ביהמ"ש לבחון את אפשרות הגישור, והשתתפו בה בהרב-מיארה וצוותה, לצד צוות ההגנה של נתניהו ועורך דינו של אלוביץ'
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
היועמ"שית גלי בהרב מיארה מגיעה לדיון בחיפה, דצמבר 2022
צילום: צילום: שיר תורם, פלאש 90

משפט נתניהו: פרקליטיו של ראש הממשלה נפגשו היום (חמישי) עם היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב מיארה בנוגע להצעת הגישור הפלילי. הפגישה תואמה בשבוע שעבר ונערכה בתחילת השבוע, בעקבות המלצת בית המשפט לבחון הליך גישור - בו התיק נידון אצל שופט אחר בניסיון להגיע להסכמות. 

בדיון השתתפו בה בהרב מיארה וצוותה, לצד צוות ההגנה של נתניהו בכל התיקים ועורך דינו של שאול אלוביץ', ז'ק חן. התרשמות הצדדים מהפגישה הייתה חיובית בסך הכול, והתשובות שלהם לבית המשפט צפויות להתקבל תוך ימים. סנגוריו של נתניהו ביקשו להגיש את תגובתם בתיאום עם תגובת הפרקליטות והיועצת המשפטית, ובמסגרת הניסיון לשכנעה נערכה הפגישה.

בסביבת נתניהו אומרים: "בית המשפט הוא זה שהמליץ לפרקליטות להגיע לגישור בעקבות ההתפתחויות במשפט. פרקליטי ראש הממשלה אמרו שאין להם התנגדות לכך ועמדתם לא השתנתה". 

לפני כשבוע וחצי פורסם כי התביעה וההגנה במשפט נתניהו הגיעו להבנות על קיצור רשימת עדי התביעה ביותר מ-60. המשמעות היא כי בתוך כשנה תסתיים עבודת התביעה ובתוך כשנה וחצי ראש הממשלה יעלה על דוכן העדים בפתח פרשת ההגנה. 

הפופולריים