גבאי נגד ליברמן: הוא לא פרשן צבאי, אלא שר הביטחון

גבאי נגד ליברמן: הוא לא פרשן, אלא שר הביטחון

באירוע שבתרבות בקריית אונו תקף יו"ר העבודה את שר הביטחון ליברמן. עוד אמר כי ישראל חייבת לשמור על ירושלים מאוחדת בריבונותה
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אבי גבאי
צילום: צילום: פלאש 90

יושב ראש המחנה הציוני, אבי גבאי, תקף היום (שבת) באירוע שבתרבות בקריית אונו את שר הביטחון ואמר כי דבריו של אביגדור ליברמן שירי הרקטות מרצועת עזה לישראל נובע מריב בין הפלגים הפלסטיניים עלולים להתפרש בצד השני כהבנה שלנו לירי.

"ליברמן איננו פרשן צבאי אלא שר הביטחון. אלה דברים חמורים שיכולים להתפרש בצד השני כהבנה שלנו לירי ובגללם אנחנו מאבדים את ההרתעה שלנו בעזה", אמר גבאי.

מנהיג המחנה הציוני שב ואמר שישראל חייבת לשמור על ירושלים מאוחדת בריבונותה." אני חושב שאנחנו חייבים לשמור את ירושלים מאוחדת בריבונות שלנו. אנשים הגיעו לישראל בגלל ירושלים, אנחנו צריכים להחזיר את השליטה שלנו בירושלים ולייצר בה מוטיבציות חיוביות. זו עיר אחת".

גבאי התייחס גם למשבר בטבע ותקף את שותפו לשעבר ממפלגת כולנו - שר האוצר משה כחלון. לדברי השר לשעבר גבאי, "אלפי עובדים מאבדים את מקום עבודתם בגלל כשל ניהולי מובהק.
אבל איפה היתה המדינה? במשך חודשים כולם יודעים שזה הולך לקרות. איפה היה שר האוצר? למה הוא לא קרא למנכ"ל טבע? איפה היה ראש הממשלה?
כשמכרו את מובילאיי שר האוצר וראש הממשלה מיהרו לברך אותם ולהצטלם איתם, אבל עכשיו כשאלפי משפחות מאבדות את מקור הפרנסה שלהן הם בורחים".

הפופולריים