יועז הנדל: "יעלון דיבר איתי על כוונותיו הפוליטיות"

הנדל: "יעלון דיבר איתי על כוונותיו הפוליטיות"

מארגן הפגנת הימין נגד השחיתות סיפר בראיון לכאן ב', כי קיבל בעבר הצעות להצטרף לפוליטיקה מגורמים שונים, וכי ליברמן ובנט שוחחו איתו לפני הבחירות. על יעלון: "לא יודע לאן הוא הולך, כרגע אין לי שום כוונות פוליטיות"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יועז הנדל בהפגנה בירושלים
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

יועז הנדל, מארגן הפגנת הימין נגד השחיתות השלטונית שהתקיימה אתמול בירושלים, סיפר הבוקר (ראשון) בתכניתם של קלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב', כי קיבל בעבר לא מעט הצעות להיכנס לפוליטיקה. הוא הוסיף כי דיבר לאחרונה גם עם שר הביטחון לשעבר משה (בוגי) יעלון, אך לא אמר אם קיבלו ממנו הצעה קונקרטית לשלב כוחות לריצה במסגרת משותפת.

"המטרה שלי הייתה להרים קול ברור במחנה הלאומי, שמדבר בעד ממלכתיות וטוהר המידות. למרבה המזל, עם הרבה מאוד עזרה של לשכת ראש הממשלה, שפנו לכל כך הרבה אנשים ועשו כל כך הרבה רעש – הגיעו לא מעט אנשים. זה עורר שיח די רציני במחנה הלאומי, ובעיניי זה הישג", אמר הנדל על ההפגנה, כשנשאל אם הוא חושב שמדובר בהצלחה.

על האפשרות שיצטרף לפוליטיקה אמר הנדל: "אני לא יכול להגיד שאני אף פעם לא אהיה בפוליטיקה. היו לי כבר הצעות בכל מערכת בחירות, ובכל מערכת בחירות חשבתי שמה שאני עושה – יותר משפיע. ההפגנה הזאת חיזקה את זה. ראיתי כל כך הרבה חברי כנסת מהבית היהודי ומהליכוד, שאמרו לי 'כל הכבוד', וכשראיינו אותם – הם נרתעו מלתת את הגיבוי הזה", הוא הסביר.

"אני מכיר את בוגי הרבה מאוד שנים, ואני באמת לא יודע לאן בוגי הולך", אמר הנדל על יחסיו עם יעלון, שהשתתף ונאם אתמול בהפגנה. "הוא דיבר איתי על הכוונות הפוליטיות שלו, ואין לי מושג לאן זה הולך לשם. לי אין כרגע שום כוונות פוליטיות".

כשהנדל נשאל אם יעלון הציע לו לשלב כוחות, השיב הנדל: "בדיוק כמו שאביגדור ליברמן ישב איתי לפני הבחירות, דיבר איתי על הכוונות הפוליטיות שלו, והציע לי כל מיני דברים. בדיוק כמו שישבתי פעם עם נפתלי בנט, שדיבר איתי על מפלגת הישראלים, וזה היה ברור מה הכוונות הפוליטיות. בדיוק כמו שישבתי עם מישהו בליכוד, ודיבר איתי על כל מיני דברים. זו לא שיחה ראשונה שמישהו מדבר איתי על פוליטיקה. אני חושב שפוליטיקה היא עסק מאוד חשוב, אבל אני חייב להגיד שהיום היא נראית לא משהו, ולכן לא אטרקטיבית במיוחד".

הפופולריים