אלפים הפגינו ברחבי הארץ נגד "השחיתות השלטונית"

אלפים הפגינו נגד "השחיתות השלטונית"

לפי הערכות לא רשמיות, בכיכר הבימה בתל אביב הפגינו כ-3,000 בני אדם, שהמשיכו לצעדה לכיוון קריית הממשלה. זה השבוע השישי מאז החלו ההפגנות במרכז תל אביב
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום:

אלפי בני אדם הפגינו הערב (שבת) ברחבי הארץ נגד מה שהם מכנים כ"שחיתות השלטונית". לפי הערכות לא רשמיות, בכיכר הבימה בתל אביב הפגינו כ-3,000 בני אדם, שהמשיכו לצעדה לכיוון קריית הממשלה. זה השבוע השישי מאז החלו ההפגנות במרכז תל אביב. מולם הפגינו אחדים בתמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו. בנוסף הפגינו מאות בני אדם בכרכור ובעפולה.


עוזי ארד, לשעבר ראש המועצה לביטחון לאומי ויועצו של ראש הממשלה נתניהו, אמר בהפגנה בכיכר הבימה: "להילחם בשחיתות פירושו להילחם במושחתים, הדבר שמתייחד עם האירועים שהמדינה מתמודדת איתם היום זה שהשחיתות השלטונית מופיעה בהקשרים שונים, אבל החומרה היוצאת דופן היא כי זה הגיע עד ליבת הביטחון הלאומי של ישראל. השורה התחתונה שאני מבקש להשמיע מכאן - הגיעה השעה שבהקשר של תיק 3000 ייקרא ראש הממשלה לחקירה או לעדות. אין דרך להגיע לחקר האמת, מה גם שצריך לברר שורה של שאלות נוקבות״. מנגד, עורכת הדין סיגלית קסלר, ממובילות המחאה, הביעה ביקורת על הסיקור התקשורתי של ההפגנות: ״העיתונות איבדה את דרכה ועסוקה בספירת ראשי מפגינים במקום להעמיק לחקור את השחיתות השלטונית״.


הפופולריים