השר קרא צייץ תמונה עם "נסיך בחריין"; גורמים ישראלים: לא יודעים מי זה

מיהו "נסיך בחריין" שאיתו הצטלם השר קרא?
גורמים ישראלים עם קשרים במפרץ לכאן חדשות: לא יודעים מי האיש שבתמונה עם שר התקשורת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איוב קרא
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

שר התקשורת איוב קרא צייץ הבוקר (ראשון) בחשבון הטוויטר שלו את תמונתו במפגש בתל אביב יחד עם מי שכינה "נסיך בחריין". ואולם, גורמים ישראלים עם קשרים במפרץ אמרו לכאן חדשות כי הם כלל לא יודעים מי האיש שבתמונה עם קרא.

קרא כתב כי נפגש עם אלכליפה בגלוי בפעם הראשונה בתל אביב, לחיזוק הקשר בין שתי המדינות וכי מחר יהיה לו הכבוד לארח אותו בכנסת.

בשיחה עמו סיפר האיש, שיח' מבארכ אלח'ליפה, כי הוא חי כיום בלונדון, ויש לו חברים בישראל, שאותם בא לבקר. עוד הוסיף שהוא אוסף ציורים למחייתו. לדבריו, גורמים בממשלת בחריין ניסו למנוע ממנו לבוא לישראל. אלח'ליפה הדגיש כי זה ביקור פרטי בארץ.

הציוץ של השר קרא, הבוקר

רק לפני כמה חודשים, קרא נאלץ להסיר מחשבון הטוויטר שלו ציוץ שבו בירך על הגעתה של משלחת רשמית מבחריין לישראל. הציוץ נמחק ככל הנראה בגלל המבוכה שנגרמה למשלחת כתוצאה מחשיפת הביקור בארץ, שגררה ביקורות וגינויים נרחבים במדינה מהמפרץ ואצל גורמים פלסטינים וערבים.

לציוץ הגנוז של השר קרא צורפה תמונה שבה נטען כי מצולם סמיר אל-בחריני, "נציג ויועץ הנשיא של בחריין" – אלא שבראש המדינה עומד מלך ולא נשיא, ומאוחר יותר התברר כי שמו של האיש הוא סמיר צאדק אל-בחארנה.

הציוץ שהוסר מחשבון הטוויטר של השר קרא

הפופולריים