איוב קרא: "יש גורמים שמנסים להפיל את נתניהו לא דרך הקלפי"

קרא: "מנסים להפיל את נתניהו לא דרך הקלפי"

שר התקשורת אמר בראיון לכאן רשת ב' כי יש להפסיק את החקירות נגד ראש הממשלה, ולאפשר לו לנהל את המדינה. "כבר שנתיים עוברים מתיק לתיק, יש אנשים עם שנאה אישית לנתניהו"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שר התקשורת איוב קרא
צילום: צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

שר התקשורת, איוב קרא, אמר הבוקר (שישי) שגורמים במערכת אכיפת החוק רוצים להפיל את בנימין נתניהו, לא דרך הקלפי. קרא התראיין לתכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב' וטען: "אי אפשר לחקור כל הזמן. צריך לסיים את זה ולאפשר לראש הממשלה לעשות את התפקיד שלו". הוא גם הדגיש כי לדעתו נתניהו חף מפשע. 

הנאום המלא של שר התקשורת איוב קרא: 

"כבר שנתיים עוברים מתיק לתיק, זה לא דבר שקרה למישהו אחר חוץ ממנו. בכל זאת חוקרים ולא מגיעים למסקנה המתבקשת", הסביר קרא. "בכל זאת ראש הממשלה עסוק בעשייה, המתברכת בהצלחות גדולות במישור המדיני והכלכלי. אבל אי אפשר לחקור כל הזמן. האיש קיבל אמון בקלפי, והציבור נותן לו את כל הגיבוי שאפשר". 

קרא התייחס גם לגורמים מאכיפת החוק שלטענתו מנסים להפיל את ראש הממשלה. הוא הסביר כי "אי אפשר להאשים מערכת שלמה. אבל יש גורמים שרוצים להפיל אותו ולא דרך הקלפי. רובם אנשים הוגנים אבל יש בהחלט כאלה עם שנאה אישית לנתניהו". 

באירוע הרמת כוסית של מפלגת הליכוד, תקף אתמול נתניהו את התנהלות החקירות נגדו."יש פה משטרת מחשבות. מנסים למצוא ומחפשים. זה לא שמוצאים משהו ואז חוקרים, זה משחק מכור. תחושת אי הצדק הולכת ומעמיקה בקרב רבים בעם. הם שומעים מה שקורה לנו בתקשורת, והם חשים שיש כאן ציד מכשפות". 

"יש תחושה של אי צדק, של משהו לא בסדר. כיוון שאי אפשר לנצח אותנו בדרכים דמוקרטיות, יש מי שמפעילים לחץ בריוני בלתי פוסק על גורמי האכיפה כדי להפיל אותנו בדרכים אחרות", הוסיף ראש הממשלה".

הפופולריים