קרא על טקס המשואות: "הציבור בכל העולם צמא לראות את נתניהו"

קרא: "הציבור בכל העולם צמא לראות את נתניהו"

חבר הוועדה לענייני סמלים וטקסים הצהיר בכאן רשת ב' כי הופעתו של ראש הממשלה בטקס בהר הרצל – מתבקשת: "מנהיג האומה ידליק משואה עם יו"ר הכנסת, זה יוצר אווירת אחדות". על ביטול הסכם מבקשי המקלט אמר קרא: "כשראש הממשלה מכתיב כיוון, אני מתייצב כמו חייל ומשנה עמדות אם צריך"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איוב קרא
צילום: צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

שר התקשורת והחבר בוועדת השרים לענייני סמלים וטקסים, איוב קרא, הסביר היום (שני) בראיון לקלמן-ליברמן בכאן רשת ב' את נחישותו של ראש הממשלה לקחת חלק בטקס הדלקת המשואות ביום העצמאות ה-70 לישראל, והצהיר כי השתתפותו היא "מתבקשת". לדברי קרא, "ראש ממשלה צריך להיות בכל מקום. אמנם חלק לא רוצים לראות אותו, אבל רוב הציבור רוצה לראות אותו בכל מקום. הציבור כולו - בעולם, ולא רק בישראל - רוצה לראות אותו כל שנייה על המסכים".

האזינו לראיון עם השר קרא בקלמן-ליברמן:

קרא אמר בראיון כי יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, טעה כשהתנגד לנאום של נתניהו בטקס. "זה דבר מתבקש שמנהיג האומה, ביחד עם יו"ר הכנסת שהוא נציג הריבון, ידליקו ביחד משואה וייצרו אווירה טובה של אחדות ושל קונצנזוס", ניתח שר התקשורת. "זה דבר יפה, זה מה שרוצה רוב הציבור שבחר במנהיגות הזו. זו הופעה שמקרינה אחדות".

כשנשאל מדוע הסיר מחשבון הטוויטר שלו ציוץ שבירך על הסכם מבקשי המקלט שהושג עם האו"ם, לאחר שראש הממשלה חזר בו וביטל אותו, השיב השר מהליכוד: "ראש הממשלה יודע מה טוב. הוא שמע בקשב את רחש לב הציבור ושינה עמדה. זה לא סוד שאני תומך בראש הממשלה, וכשהוא מכתיב קצב בכיוון מסוים - אני מתייצב כמו חייל וגם משנה עמדות אם צריך. אנחנו שליחי ציבור, אם יש דבר שצריך לשנות כי הוא טוב יותר למען ישראל, עתיד ישראל ועתיד ילדינו, אז משנים".

הפופולריים