בנט על אי קידומו של תא"ל וינטר: "ממפקדי השדה הנועזים שקמו לישראל"

בנט על תא"ל וינטר: מהמפקדים הנועזים שקמו בארץ

שר החינוך התייחס לסבב המינויים בצה"ל: בטוח שהקצינים יצליחו במשימתם. בין המינויים: אלוף משנה אוהד נג'מה ימונה לקצין שריון ראשי, ואלוף משנה ד' ימונה לראש חטיבת ההגנה בסייבר באגף התקשוב
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שר החינוך, נפתלי בנט
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

שר החינוך, נפתלי בנט, התייחס היום (שני) לאי-קידומו של תא"ל עופר וינטר בסבב המינויים האחרון שנערך בצה"ל, ואמר כי "וינטר הוא ממפקדי השדה הנועזים והמוכשרים שקמו לישראל בדור האחרון". עם זאת, בנט איחל הצלחה לקצינים שמונו ואמר כי הוא בטוח בהצלחת משימתם להגן על המדינה.

"‏מהיכרות של 28 שנה עם צה״ל ועם מבצעיו כולל השתתפות בקבינט במהלך 'צוק איתן', אני סבור שתא״ל עופר וינטר הוא ממפקדי השדה הנועזים והמוכשרים שקמו לישראל בדור האחרון", אמר שר החינוך וחבר הקבינט. "מאחל הצלחה למפקדים שנבחרו להוביל את צה"ל בשנים הקרובות. אני סמוך ובטוח שיצליחו במשימתם בשמירה על בטחונה של מדינת ישראל", הוסיף.

וינטר פקיד על חטיבת גבעתי במבצע 'צוק איתן' לפני ארבע שנים. במהלך המבצע הקריא לפקודיו מכתב שבו כתב כי הם נלחמים "באויב הטרוריסטי העזתי, אשר מחרף מנאץ ומגדף, אלוקי מערכות ישראל". 

היום פורסמו תוצאות סבב המינויים שנערך בצה"ל. אלוף משנה אוהד נג'מה ימונה לקצין שריון ראשי, ואלוף משנה ד' ימונה לראש חטיבת ההגנה בסייבר באגף התקשוב. מינויים נוספים כוללים את העברת סער צור לתפקיד מפקד עוצבת הפלדה, שלומי בינדר למפקד עוצבת הגליל, וגל שוחמי למפקד עוצבת המפץ, שהיא אוגדת מילואים.

כמו כן, נדב לוטן יהיה מפקד המרכז לאימוני יבשה בזרוע היבשה, ורפי מילוא ימונה למפקד פו"ם. יצחק בר ימונה לראש מטה פיקוד העורף. כל הקצינים יועלו לדרגת תת אלוף.

הפופולריים