ח"כ רחל עזריה הודיעה כי תתמודד לראשות עיריית ירושלים

רחל עזריה: "אתמודד על ראשות עיריית ירושלים"

עזריה, שהיא האישה הראשונה שמתמודדת על ראשות עיריית ירושלים, כיהנה כסגנית ראש העיר עד שהצטרפה למפלגת כולנו: "הרצון שלי לפעול למען העיר הביא אותי להחלטה לחזור הביתה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רחל עזריה
צילום: צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ח"כ רחל עזריה (כולנו) הודיעה הבוקר (ראשון) על החלטתה להתמודד על ראשות עיריית ירושלים. "הרצון העמוק שלי לפעול לטובת ירושלים, הביא אותי להחלטה לחזור הביתה, למקום בו הלב שלי נמצא", אמרה עזריה, שהיא האישה הראשונה שמתמודדת על ראשות העיר.

האזינו לריאיון עם רחל עזריה בכאן רשת ב':

עזריה - ילידת הבירה, עזבה את פעילותה הציבורית בעיריית ירושלים רק לפני כשלוש שנים על מנת להצטרף למפלגתו של משה כחלון. בין השנים 2015-2008 היא כיהנה כסגנית ראש העיר וחברה במועצת עיריית ירושלים מטעם סיעת "ירושלמים".

בריאיון הבוקר לתוכנית קלמן-ליברמן בכאן רשת ב' אמרה עזריה: "נבחרתי לעירייה ועשיתי שם המון בשבע שנים. אחר כך קיבלתי הזדמנות לפעול מתוך הכנסת. עם הניסיון הזה חוזרת לירושלים. אני באה עם הרבה יותר כוח וניסיון. העיר הזו רוצה אנשים שיודעים לאחד. אני יודעת לפנות לכלל המגזרים".

בהודעתה על ההתמודות הוסיפה חברת הכנסת: ״נכנסתי לפוליטיקה בשביל ירושלים, כשמצבה היה לא פשוט וההגירה השלילית הייתה בשיאה נקראתי לדגל, ונעניתי. במשך השנים פעלתי רבות למען משפחות עובדות, תכנון העיר, הקמת בתי ספר וקידום החינוך בירושלים, והמשכתי לפעול לטובת העיר גם מהכנסת.

"אני מודה למשה כחלון על הזכות, האמון וההזדמנות לפעול למען תושב ישראל כחברת כנסת. כעת עם יותר ניסיון ותפקידים ציבוריים אני חוזרת לפעול למען ירושלים - מתוך ירושלים". עזריה מצטרפת אל חמשת המועמדים האחרים לראשות העיר - משה ליאון, עופר ברקוביץ', זאב אלקין, יוסי חביליו ואבי סלמן.

הפופולריים