מסתמן: יוסי דייטש מיהדות התורה יכריז על מועמדותו לראשות עיריית ירושלים

יוסי דייטש מיהדות התורה ירוץ לראשות העיר י-ם

דייטש צפוי להכריז על מועמדותו לאחר צום ט' באב, כשמקורביו מאמינים ייקבל את תמיכת סיעת דגל התורה. עוד מסתמן כי בקרוב נתניהו יסכים שאלקין יתמודד על ראשות העיר בתמיכת הליכוד
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יוסי דייטש
צילום: צילום: פלאש 90

יוסי דייטש מיהדות התורה צפוי להכריז על מועמדותו לראשות עיריית ירושלים, כך נודע היום (ראשון) לכאן חדשות. החלטה סופית מצידו בעניין זה תתקבל בשבועיים הקרובים, והוא צפוי להכריז על מועמדותו לאחר צום ט' באב.

גורמים המקורבים לדייטש מאמינים כי סיעת דגל התורה הליטאית צפויה לתמוך בו אם יכריז על מועמדותו, ומכאן התגברות הסיכויים להכרזה קרובה מצידו.


במקביל, מסתמן כי בקרוב ראש הממשלה בנימין נתניהו יסכים לשר זאב אלקין לרוץ בבחירות לראשות העיר בתמיכה רשמית של הליכוד. זאת לאחר שיו"ר ש"ס אריה דרעי הניא את נתניהו מלתמוך באלקין לפני שהאחרון הכריז על מועמדותו, לפני כחודש וחצי.

מקורבים לאלקין מעריכים כי נתניהו ממתין לחלוף סערת חוק הגיוס בטרם יתמוך בו רשמית, כדי שלא להרגיז את שותפיו לקואליציה דרעי ויו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, שתומכים במועמדותו של משה ליאון.

האזינו לריאיון עם ח"כ עזריה בכאן רשת ב':

לפני כשבועיים הודיעה ח"כ רחל עזריה (כולנו) כי היא גם תתמודד על ראשות עיריית ירושלים. "הרצון העמוק שלי לפעול לטובת ירושלים, הביא אותי להחלטה לחזור הביתה, למקום בו הלב שלי נמצא", אמרה עזריה, שתהיה האישה הראשונה שתתמודד על ראשות העיר. עוד מתמודדים לראשות עיריית ירושלים - עופר ברקוביץ', יוסי חביליו ואבי סלמן.

הפופולריים