ח"כית פדידה התלוננה לוועדת האתיקה: רוזנטל התקרב אליי באופן אלים

ח"כ פדידה התלוננה: רוזנטל התקרב אליי באלימות

סערה נוספת במחנה הציוני, לאחר שאתמול פורסם כי ח"כ ברושי נגע בישבנה של עמיתתו נחמיאס ורבין במהלך סיור, ננזף והתנצל. ח"כ רוזנטל בתגובה: "שקרים, פדידה ביקשה לחבור לימין הקיצוני ולתמוך בחוק הפאשיסטי"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ לאה פדידה
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חברת הכנסת לאה פדידה (המחנה הציוני) התלוננה הערב (חמישי) לוועדת האתיקה של הכנסת בטענה כי חברה למפלגה מיקי רוזנטל צעק עליה והתקרב אליה באופן אלים. האירוע התרחש בעת דיון סוער בסיעת המחנה הציוני השבוע, בשאלת התמיכה ב"חוק שוברים שתיקה". הדיון התפתח לחילופי דברים קשים בין רוזנטל לפדידה, שביקשה לתמוך בחוק.

ח"כ רוזנטל טען בתגובה כי השנים החליפו דברים, אך לא הייתה אלימות. "פדידה ביקשה לחבור לימין הקיצוני ולתמוך בחוק הפאשיסטי נגד שוברים שתיקה עבור אינטרס פוליטי אישי שלה. היא אכן ספגה ביקורת והיו חילופי דברים קשים. כל השאר שקרים", נמסר מטעמו.


בשבוע שעבר אירעה תקרית מביכה נוספת במחנה הציוני, כאשר במהלך סיור של הסיעה, ח"כ איתן ברושי נגע בישבנה של עמיתתו, איילת נחמיאס ורבין. הח"כ ננזף על ידי יו"ר המפלגה, אבי גבאי, ביקש סליחה על התנהגותו, והח"כית קיבלה זאת.

"מיד בתום האירוע התנצלתי על התקרית", אמר ברושי. "מחווה שהייתה אמורה להיות חברית, יצאה בצורה הפוכה לחלוטין וברגע שהבנתי את הטעות התנצלתי עליה מעומק לבי". מח"כ נחמיאס ורבין נמסר: "למרות עוגמת הנפש שנגרמה לי, קיבלתי לאחר לבטים את התנצלותו של ברושי, ואני סבורה שהבין את חומרת המעשה".

הפופולריים