ביטן: "נתניהו טעה כשהפיץ את הסרטון שעסק בפונדקאות"

"נתניהו טעה כשהפיץ את הסרטון שעסק בפונדקאות"

לאחר שנחקר אתמול בפרשת השחיתות בראשל"צ אמר חבר הכנסת: "אני לא מודאג". עוד מביטן: לא מתקבל על הדעת שהדרוזים הגישו בג"ץ על חוק הלאום
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ דוד ביטן
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חבר הכנסת דוד ביטן (הליכוד) התייחס הערב (שלישי) לסערת חוק הפונדקאות ואמר כי הסרטון שפרסם ראש הממשלה נתניהו, שעסק בנושא, היה טעות. ביטן הדגיש כי נתניהו תומך בחוק מבחינה עקרונית. בנוגע לחקירתו בפרשת השחיתות בראשון לציון אמר כי הוא "לא מודאג מהחקירה".

האזינו לריאיון המלא עם ביטן:

ביטן דיבר גם על חוק הלאום ואמר כי זה שחברי הכנסת הדרוזים הגישו בג"ץ נגד החוק – "לא מתקבל על הדעת". "אני לא יכול להבין אותם", אמר יו"ר הקואליציה לשעבר והוסיף כי יש לנו ברית דמים עם הדרוזים וזכויותיהם נשמרות. "אני לא מבין אותם. גם הדרוזים צריכים לכבד את הרוב", אמר ביטן לרן בנימיני ויגאל גואטה בתכנית "כאן הערב" בכאן רשת ב'.

לאחר שנודע כי נתניהו יתמוך במועמדותו של השר זאב אלקין לראשות עיריית ירושלים הסביר ביטן כי לקח לראש הממשלה לתמוך באלקין "בגלל בעיות פוליטיות אחרות". ביטן ציין כי נתניהו יתמוך פוליטית, אבל לא תקציבית בגלל הסכסוך של אלקין עם סניף הליכוד הירושלמי. "אלקין ינצח בכל מקרה, הוא מקבל תמיכה מסיבית של הכיפות הסרוגות, שהן שליש מירושלים", הוסיף ביטן.

הפופולריים