הרב שמואל אליהו על אמיר אוחנה: "אוהב אותו, סולד מתופעת הלהט"ב"

הרב אליהו: אוהב את אוחנה, סולד מתופעת הלהט"ב

הרב הבכיר, ואביו של השר הנכנס עמיחי אליהו, לכאן רשת ב: "מכיר מומחים שיודעים להחזיר אדם למקומו הבריא". בעניין שחרור הרב שיינברג: "הוא לא התחיל לשלם את חובו. התורה אומרת שאדם כזה שווה ערך לרוצח המוני"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הרב שמואל אליהו ואמיר אוחנה
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הרב שמואל אליהו, רבה של העיר צפת ואביו של השר הנכנס עמיחי אליהו, התייחס היום (שני) לעמדותיו לגבי הקהילה הגאה ואמר לכאן רשת ב: "אני סולד מהתופעה, אבל אוהב אהבת נפש את האדם". בריאיון לאסתי פרז בן עמי בתוכנית "בחצי היום" הוא הוסיף: "אני מכיר רשימה של עשרות מומחים שיודעים להחזיר את האדם למקומו הבריא. אם יש מקום של תקלה - אפשר ליישר אותה".

על יו"ר הכנסת אמיר אוחנה אמר הרב אליהו: "אני מכיר אותו, באופן אישי זה אולי קשה לומר - אני פשוט אוהב אותו, הוא אדם טוב, אבל אני סולד מהתופעה. איך מכילים את זה ביחד? כנראה שיש בנפש מקום שיכול להכיל את זה ביחד. אני חושב שזו תכונה שצריך לטפל בה".

האזינו לריאיון המלא עם הרב שמואל אליהו לכאן רשת ב

 

הרב מתח ביקורת על שחרורו של הרב עזרא שיינברג, ותקף: "הוא לא התחיל לשלם את חובו. התורה אומרת שאדם כזה שווה ערך לרוצח המוני. הוא רצח יותר משמונה הנשים שהעיזו להעיד נגדו. אז מה זה 7.5 שנים לעומת מה שהוא עשה?"

בהיבט הביטחוני אמר הרב אליהו: "כששומעים את נציגי ערביי ישראל מהללים שהידים, כדאי להיזהר ולהישמר". הוא לא חזר  בו מאמירתו שלא להשכיר דירות לערבים והוסיף: "זה הוכיח את עצמו. בפרעות לפני שנתיים בצפת היה שקט, לא כמו בלוד". 

הפופולריים