מזכיר הממשלה החדש: "משפט נתניהו - תפור" | הכוורת של רה"מ הנכנס

מנכ"ל ומזכיר ממשלה: הכוורת של נתניהו

ראש הממשלה הנכנס בנימין נתניהו הודיע כי יוסי שלי ימונה לתפקיד מנכ"ל משרד ראש הממשלה, ויוסי פוקס ימונה למזכיר הממשלה. בעבר כינה את משפט נתניהו "תפור"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יוסי פוקס יוסי שלי צחי ברוורמן
צילום: צילומים: מארק ישראל סלם, פלאש 90; הליכוד

ראש הממשלה הנכנס בנימין נתניהו הציג היום (חמישי) את הממשלה ה-37 של מדינת ישראל והשישית בראשותו. במקביל, נתניהו משלים את הכוורת של הבכירים שיכהנו בתפקידים בכירים לצידו.

נתניהו הודיע כי החליט למנות את יוסי שלי למנכ״ל משרד רה״מ ואת יוסי פוקס למזכיר הממשלה. המינויים עליהם הכריז היום נתניהו מצטרפים לראש הסגל של ראש הממשלה הנכנס צחי ברוורמן.  

מזכיר הממשלה המיועד פוקס צייץ בטוויטר בתגובה למינוי וציין: "הנני העני ממעש. נרעש ונרגש לקראת מינויו לתפקיד מזכיר הממשלה. מבקש להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו על האמון שנתן בי! מתחייב לעשות כל שביכולתי, בענווה ובחריצות, על מנת שהממשלה הלאומית המוקמת תתנהל על מי מנוחות ותקדם את האינטרסים של המחנה הלאומי. בהצלחה לרה"מ נתניהו ולשרי הממשלה".

מזכיר הממשלה הנכנס התבטא באופן חריף בעבר על משפט נתניהו וכינה אותו "תפור". בנוסף, צייץ בעבר: "אסור למחבל לצאת חי מפיגוע", על כל מחבל צריך להפקיע אדמות להרוס בתים ולגרש מהארץ "בלי בגץ ובלי בצלם".

 

הפופולריים