משפחות הנעדרים ביקרו את האפיפיור פרנציקוס

משפחות הנעדרים ביקרו את האפיפיור פרנציקוס

אמו של אורון שאול בשיחה עם כאן רשת ב: " היה לכם כל כך הרבה הזדמנויות להחזיר אותם ולא עשיתם כלום, אז עד מתי אני אחכה?"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משפחות הנעדרים בוותיקן
צילום: צילום: שגרירות ישראל לוותיקן

פגישה מרגשת התקיימה הבוקר בין ארבע משפחות הנעדרים הישראלים שמוחזקים בעזה לאפיפיור פרנציסקוס. בני המשפחות הביעו בשיחה עם השעה הבינלאומית בכאן רשת ב אכזבה מהטיפול של ממשלות ידשראל בסוגיה, והביעו תקווה שדווקא האפיפיור הידוע ברגישותו ההומניטרית יוכל לסייע בשחרור הנעדרים. 

אביו של הישאם אל סייד אמר על האפיפיור: "אם הוא יפעיל את הפשעתו במקומות מסוימים שהוא יודע שיש להם השפעה על חמאס, זה יכול לעזור לנו מאוד". לאה גולדין אמרה: "הדר, אורון, אברה והישאם עדיין בעזה. אני חושבת שהדוגמה של הנער הדרוזי, פשוט הראו שאם רוצים, אפשר".

בריאיון לתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב אחרי הפגישה, אמרה לאה גולדין, אימו של הדר: "זה היה אירוע מכונן מבחינתי". לדבריה אצל אסתי פרז בן עמי, "חטיפת הדר לפני 8 שנים וארבעה חודשים ומניעת קבורתו זה המעשה הכי אנטי-דתי. לאפשר לאמא לקבור את הבן שלה זה לב הנצרות. האפיפיור רוצה לעזור והבטיח לפעול במקומות שהוא יכול להשפיע. אני מאמינה שזה ישנה".

האזינו לריאיון עם לאה גולדין בכאן רשת ב

אמו של אורון שאול, אמרה לכאן רשת ב על הפגישה: "האפיפיור יכול לשנות את פני העולם, יש  לו יחסים עם כולם, הגיע הזמן שאחד כמו האפיפיור ידע שהבן שלי כבר במונה וחצי שנים ביידי החמאס ואף אחד לא עושה כלום כדי להחזיר אותו, אז אולי הוא יוכל לעשות משהו למעני. מי היה מאמין, שהבן שלי, מצטיין נשיא, נמצא בידי החמאס שמונה שנים וחצי. היה לכם כל כך הרבה הזדמנויות להחזיר אותם ולא עשיתם כלום, אז עד מתי אני אחכה? אין לי כוחות, אני בקושי נושמת". 

הפופולריים