"מיזוגן שובניסט": הח"כיות מגיבות למתקפה של ראש מטה נתניהו

הח"כיות מגיבות למתקפה של ראש מטה נתניהו

טלי גוטליב כינתה את ברוורמן "מיזוגן שובניסט", דיסטל-אטבריאן סימנה בלייק • בפרסום בחדשות הערב בכאן 11, הובאה שיחה בה ברוורמן מותח ביקורת חריפה על חברות הכנסת
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טלי גוטליב וגלית דיסטל אטבריאן
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חברות הכנסת טלי גוטליב וגלית דיסטל אטבריאן מהליכוד הגיבו אמש (שני) לפרסום בחדשות הערב בכאן 11 על הביקורת של ראש המטה של נתניהו צחי ברוורמן כלפיהן. ח"כ גוטליב הגיבה בחריפות כשכתבה בחשבון הטוויטר שלה וגם בקבוצת הווטסאפ של הליכוד: "צחי ברוורמן, אני חייבת לך משהו ולא ידעתי? מיזוגן שובניסט, אתה פוגע קשות בליכוד ובנתניהו. יועץ אחיתופל, זה מה שאתה". גלית דיסטל אטבריאן הביעה תמיכה באותה מתקפה של טלי גוטליב בחשבון הטוויטר, כשסימנה את הציוץ ב"לייק". 

בשיחה שהתקיימה באזור הלשכה אמר ברוורמן: "הן כפויות טובה, הן לא נבחרו בזכות עצמן בפריימריז... ועכשיו רוצות לעשות סיבוב על הגב שלי". הוא הוסיף: "היא (גלית דיסטל) אומרת שלא שברה ואזה? שתלך לפוליגרף. גוטליב אומרת שלא היא הדליפה? שתלך לפוליגרף. אני הלכתי לפוליגרף. אמרתי להן שיסירו את החסינות ויקבלו תביעה". 

מתוך קבוצת הווטסאפ של הליכוד

חברת הכנסת גוטליב סיפרה שביקשה בימים האחרונים לראות את הפוליגרף של ברוורמן מנתניהו וסורבה. מלשכת נתניהו נמסר: הציטוט שהובא כביכול בשמו של ראש הסגל צחי ברוורמן לא נאמר ואנו מכחישים אותו. 

מתוך קבוצת הווטסאפ של הליכוד

הפופולריים