בלאגן בלשכת נתניהו: ראש המטה תקף את ח"כ גוטליב ודיסטל אטבריאן

בלאגן בלשכה: ברוורמן תקף את ח"כ גוטליב ודיסטל

צחי ברוורמן אמר על חברות הכנסת: "הן כפויות טובה, הן לא נבחרו בזכות עצמן בפריימריז" • לשכת נתניהו הכחישה • גוטליב פרסמה בתגובה: "מיזוגן שובניסט, עברת פוליגרף? תציג לי אותו" • שיחת הצעקות בין בן גביר ליועמ"שית
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טלי גוטליב וגלית דיסטל אטבריאן
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ראש המטה של נתניהו צחי ברוורמן תקף בחריפות את חברות הכנסת טלי גוטליב וגלית דיסטל אטבריאן. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם היום (שני) כי בשיחה שהתקיימה באזור הלשכה אמר ברוורמן: "הן כפויות טובה, הן לא נבחרו בזכות עצמן בפריימריז... ועכשיו רוצות לעשות סיבוב על הגב שלי". 

הוא הוסיף: "היא (גלית דיסטל) אומרת שלא שברה ואזה? שתלך לפוליגרף גוטליב אומרת שלא היא הדליפה? שתלך לפוליגרף. אני הלכתי לפוליגרף. אמרתי להן שיסירו את החסינות ויקבלו תביעה". 

חברת הכנסת גוטליב סיפרה שביקשה בימים האחרונים לראות את הפוליגרף של ברוורמן מנתניהו וסורבה. מלשכת נתניהו נמסר: הציטוט שהובא כביכול בשמו של ראש הסגל צחי ברוורמן לא נאמר ואנו מכחישים אותו. 

לאחר הפרסום בכאן 11 כתבה גוטליב בתגובה בווצאפ של סיעת הליכוד כי: "ברוורמן אני חייבת לך משהו ולא ידעתי? לידיעתך נבחרתי בפריימריז, מיזוגן שובינסט. עברת פוליגרף? תציג לי אותו". עוד הוסיפה כי ברוורמן פוגע קשת בליכוד ובנתניהו וכי "יועץ אחיתופל זה מה שאתה!".

שיחת הצעקות בין בן גביר ליועמ"שית

בשיחה שהתקיימה בין השר המיועד איתמר בן גביר ליועמ"שית שגית אפק באחת ההפסקות של הועדה, הטיח בה: "זה הופך לשלטון היועמ"שים. לא יכול להיות שאתן תתקעו כל הזמן מקלות בגלגלים. כשהם היו בקואליציה לא עצרת כל רגע את הדיון בטענות שונות. כל רגע את נותנת הנחיה לעצור, מספיק!".
השיחה נשמעה גם מחוץ לכותלי חדר הדיונים.

הפופולריים