ביטן על המו"מ הקואליציוני: המזל שלנו שלא משנה מה נעשה - הציבור מצביע לנו

ביטן: מזלנו שלא משנה מה נעשה הציבור מצביע לנו

חה"כ מהליכוד מתח ביקורת בריאיון לכאן רשת ב על הדרך שבה מנהלים את המו"מ בליכוד. "נכון לעכשיו מגזימים במה שנותנים לשותפות הקואליציוניות ובליכוד לא נשאר כלום"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דוד ביטן
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חבר הכנסת דוד ביטן מתח ביקורת היום (חמישי) בריאיון לכאן רשת ב, על הדרך שבה מנוהל המשא ומתן הקואליציוני בליכוד. ביטן אמר לטלי מורנו ועקיבא נוביק: "לצערי הרב זה לא מתנהל כמו שצריך, בסופו של דבר הליכוד ייפגע מהעניין הזה". עוד הוא הוסיף: "המזל שלנו זה שהציבור שלנו כל כך אוהב את הליכוד ולא סובל את הצד השני, שזה לא משנה מה עושים הם מצביעים בשבילנו". 

האזינו לריאיון עם דוד ביטן בכאן רשת ב

על חלוקת התיקים טען חבר הכנסת: "אף אחד לא פנה אליי. אני לא יודע מה נשאר בליכוד. אני לא שוקל לקחת את תפקיד יו"ר הקואליציה, יש אחרים בליכוד שיכולים לעשות את זה. נכון לעכשיו מגזימים במה שנותנים לשותפות הקואליציוניות ובליכוד לא נשאר כלום". עוד הוא הוסיף כי "נתניהו לא נפגש כרגע עם חברי כנסת. הוא נפגש עם יריב לוין ואולי שניים שלושה נוספים ש'עוזרים לו' כביכול לנהל את העניין הזה".

הוא מתח ביקורת גם על התנהלות האופוזיציה, שלא מהווה, לטענתו, אלטרנטיבה אמיתית לקואליציה המתהווה, ובכך תורמת להעלאת דרישותהן במסגרת המשא ומתן. "כשאין תחרות, אפילו ההקטנה ביותר, יש בעיה במשא ומתן", הוא טען. "אין אלטרנטיבה ולכן השותפות דורשות הרבה. אנחנו לא מבקשים מהם להיכנס, אבל מרגע שהם פוסלים כל אפשרות כזאת, כל מי שמנהל משא ומתן מודע לזה, וזה גובה מחיר".

הפופולריים