משלחת מהרשות הפלסטינית ביקרה בבית משפחתו של טירן פרו

משלחת מהרשות הגיעה לנחם את משפחתו של טירן פרו
המשלחת, בראשות יועצו של אבו מאזן, הגיעה לנחם את משפחה בדלית אל כרמל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משלחת מהרשות הפלסטינית הגיעה לנחם את משפחתו של טירן פרו 26.11.22
צילום: -

משלחת מהרשות הפלסטינית הגיעה היום (שבת) לביקור ניחומים בבית משפחתו של טירן פרו בדלית אל כרמל. לפי הדיווח באתר "כל אל-ערב" בראש המשלחת עמד יועצו של אבו מאזן, מחמוד אל-הבאש. 

בליל חמישי שוחררה גופתו של הצעיר, לאחר שנחטפה על ידי חמושים פלסטיניים למחנה הפליטים ג'נין. פרו, מת ביום שלישי בבית החולים בג'נין, לאחר שנפצע אנושות בתאונת דרכים. גופתו נחטפה מבית החולים איבן-סינא. 

ביום חמישי פורסם בכאן חדשות שמי שפיקד על המבצע להשבת גופתו של פרו היה ראש המודיעין הפלסטיני מאג'ד פארג'. ביום רביעי הגיעה למחנה הפליטים קבוצת אנשי תנזים פתח לפגישה עם החמושים שהחזיקו בגופה. הפגישה נמשכה עד לשעות הקטנות של הלילה ובמהלכה הפצירו אנשי התנזים בחמושים: שחררו את הגופה, יש לחץ בין לאומי אדיר על הרשות וישראל מאיימת להיכנס למבצע צבאי במחנה.

 ביקור התנחומים בדלית אל כרמל היום 

בסביבות השעה 03:30 מושגת פריצת הדרך: החמושים מספקים לאנשי התנזים כתובת של דירת מסתור בתוך המחנה – שם מוחזקת בחשאי גופתו של פרו. אנשי התנזים מגיעים לכתובת, נכנסים לדירה ולוקחים את הגופה אל מטה המודיעין הכללי הפלסטיני בג'נין.

אמבולנס של הסהר האדום ממתין להם שם ומסיע את הגופה כשהוא מלווה בשיירת אבטחה כבדה של המשטרה הפלסטינית למעבר סאלם, שם נמסרת הוגפה לצד הישראלי ולאחר מכן לבני משפחתו של פרו, שהובא ביום חמישי למנוחות בדליית אל כרמל.

הפופולריים