הפגישות של סמוטריץ' והאלופים נחשפות

הפגישות של סמוטריץ' והאלופים נחשפות

יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' מתכונן לתפקיד שר הביטחון, ונפגש עם כמה אלופים במילואים. לחלק אף הציע את תפקיד מנכ"ל המשרד. וגם - האופוזיציה המסתמנת בתוך האופוזיציה • לפני חלוקת התיקים - בכירי הליכוד חוגגים בבת ים: "החיים שלנו תותים"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בצלאל סמוטריץ' בריאיון לחדשות הערב, 24.10.22
צילום: צילום: כאן חדשות

כשברקע הרכבת הממשלה והקרב על תיקי המפתח, יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' שם עיניו על משרד הביטחון. כפי שפורסם היום (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11, סמוטריץ' נפגש בימים האחרונים עם שישה אלופים במילואים, בהם דן הראל ויפתח רון-טל. עם חלקם בדק יו"ר הציונות הדתית אפשרות שייכנסו לתפקיד מנכ"ל משרד הביטחון.

בכירי הליכוד חוגגים בבת ים | תיעוד


יו"ר ש"ס אריה דרעי הודיע מוקדם יותר לנתניהו שהוא מעוניין במשרד האוצר. גורמים בציונות הדתית אמרו אחרי ההודעה כי "בצלאל סמוטריץ׳ הוא שר הביטחון הבא של מדינת ישראל. הציונות הדתית תדרוש את תיקי הביטחון, החינוך והדתות, וכן הסכמים קואליציוניים מפורטים כולל סיכומים תקציביים כדי להבטיח את החזרת הביטחון האישי, תיקון מערכת המשפט, הסדרת ההתיישבות וחיזוק הזהות היהודית של המדינה".


בגזרת האופוזיציה, גנץ וליברמן סיכמו לפעול ביחד בתוך האופוזיציה, בניגוד לדעתו של לפיד. שניהם מגדירים את הברית כ״אופוזיציה ימנית-ליברלית״. בנוסף, מקורות ברע״ם ששוחחו עם כאן חדשות אמרו היום כי ״לא נעניק רשת ביטחון לנתניהו, דרעי, סמוטריץ ובן גביר״. ברע״ם הבהירו שאין מקום להוות רשת ביטחון לממשלה המתגבשת - אך ישתפו איתה פעולה כדי לאשר תוכניות למען החברה הערבית.


הפופולריים