סודות הוועדה: הצצה בלעדית אל אחורי הקלעים של עבודת ועדת הבחירות המרכזית

הצצה אל אחורי הקלעים של עבודת ועדת הבחירות

אורן אהרוני ליווה את המנכ"לית אורלי עדס ואת צוות הוועדה וראה את ההכנות בשטח ולעבודתם החל משלב הגשת הרשימות, הדפסת הפתקים ועד השבוע האחרון לפני תאריך היעד וספירת הקולות | השבוע בחדשות הערב בכאן 11
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סודות הוועדה
צילום: סודות הוועדה

השבוע בחדשות הערב בכאן 11 שודרה סדרת הכתבות של אורן אהרוני "סודות הוועדה". אהרוני ליווה בחודשים האחרונים את מנכ"לית ועדת הבחירות אורלי עדס ואת צוות הוועדה וקיבל הצצה בלעדית להכנות בשטח ולעבודתם החל משלב הגשת הרשימות, הדפסת הפתקים ועד השבוע האחרון לפני תאריך היעד וספירת הקולות.

בפרק הראשון, שלב הגשת הרשימות. פגשנו את אלוף העולם ב-MMA, האיש שמוגדר "מוחק החובות של ישראל" ופיראטים. שאלנו את עדס על היות האישה היחידה בנשיאות הוועדה, ולמה היא לא הפסיקה לצחוק?

צפו בפרק 1: מה קורה מאחורי הקלעים של ועדת הבחירות המרכזית?

בפרק השני, דיברנו על המחסור בעובדים בקלפיות, ההכפשות, האיומים וניסיונות הדה-לגיטימציה שעושים למנכ"לית הוועדה וליו"ר השופט יצחק עמית.

צפו בפרק 2: איך חווה ועדת הבחירות המרכזית את ההתקפות נגדה?

בפרק השלישי צללנו לתוך הלוגיסטיקה. ההדרכות, הדפסת הפתקים וגם נפגוש את שאול לדני, האספן האובססיבי של מרצ'נדייז בחירות. בנוסף, בדקנו איך נראה השבוע האחרון עם החשש מהמשך הניסיונות לפגוע באמינות הוועדה והתוצאות.

צפו בפרק 3: בן ה-82 שאוסף כל מה שקשור לבחירות

בפרק הרביעי - ליל הספירה האחרון. בזו אחר זו הגיעו לכנסת הקלפיות עם המעטפות הכפולות ועוד לפני שהחלה הספירה, ברשתות כבר יצאו הודעות על זיופים ועל גניבת קולות

צפו בפרק 4: איך נראה הלילה האחרון של ספירת הקולות?

הפופולריים