אחרי הליכוד ומרצ: הפעם הגיע תורה של מפלגת ש"ס לנסות לזכות בקול הערבי

אחרי הליכוד: גם ש"ס תנסה לזכות בקול הערבי
במסגרת הקמפיין, במפלגה החרדית מתכוונים לפנות לאזורים שמוגדרים מוחלשים במיוחד ביישובים הערביים ולהתחייב בפניהם כי יחזירו את הכרטיסים הנטענים עבור רכישת מוצרי מזון - קמפיין שכבר מתקיים מול ציבור המצביעים המסורתי של המפלגה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אריה דרעי
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

"הבוקר הזה" - שידור חי בכאן 11

לא רק המפלגות הערביות ייאבקו על הקולות מבית - גם מפלגת ש"ס צפויה לערוך קמפיין ביישובים ערביים. זאת, על רקע אחוזי ההצבעה הנמוכים שצפויים להירשם בבחירות הקרובות בחברה הערבית. כך פורסם הבוקר (רביעי) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב. במסגרת הקמפיין, במפלגה מתכוונים לפנות לאזורים שמוגדרים מוחלשים במיוחד ביישובים הערביים ולהתחייב בפניהם כי יחזירו את הכרטיסים הנטענים עבור רכישת מוצרי מזון, קמפיין שכבר מתקיים מול ציבור המצביעים המסורתי של המפלגה. בש"ס אף שוקלים לקיים מבצע מדלת לדלת באזורים מסוימים ולחלק מכתב התחייבות להחזרתם.

במפלגה החרדית יחפשו להגיע דווקא למקומות שמוכרים ככאלו שבהם לא מצביעים בבחירות או שבהם אחוז ההצבעה נמוך באופן מיוחד, מתוך הנחה שבאותם מקומות ההשפעה של המפלגות הערביות פחותה יותר. זו אינה הפעם הראשונה בה פנתה המפלגה החרדית לציבור הערבי. כששלטה במשרד הפנים, פנתה ש"ס לבוחר הערבי במערכות בחירות בעקבות הקשר הטוב שנרשם מול חלק מראשי הערים במגזר.

בשבוע שעבר פורסם בתוכנית "הבוקר הזה" כי מרצ תשיק בשבועות הקרובים מסע הסברה כדי להעלות את שיעור ההצבעה בציבור הערבי ותקרא לו להצביע גם למפלגות הערביות. על פי הפרסום, במרצ יבקשו תמיכה מן המצביעים הערבים ויבליטו את המועמדים הערבים שברשימת המפלגה, אך המסר העיקרי יהיה שיש לצאת להצביע, גם אם זה יהיה למפלגות אחרות בגוש השינוי.

הפופולריים