חילופי האשמות בין משרד המשפטים הרוסי לסוכנות

חילופי האשמות בין משרד המשפטים הרוסי לסוכנות

נציג משרד המשפטים הרוסי לאחר הדיון המשפטי לריא נובוסטי: "הסוכנות מושכת זמן ולא מתקנת את הליקויים". נציג הגוף הישראלי: "המשרד לא בא לקראתנו. כל הבקשות שלנו להגיע להסכמות לא נענו"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הסוכנות היהודית
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חילופי האשמות בין משרד המשפטים הרוסי לבין נציגי הסוכנות היהודית לאחר הדיון שנערך היום (שני) בבית המשפט במוסקווה בדרישה לסגור את פעילות הארגון על אדמת הפדרציה הרוסית. נציג משרד המשפטים הרוסי אמר לאחר הדיון לסוכנות הידיעות ריא נובוסטי: "הסוכנות היהודית אומרת תמיד שהם מוכנים לתקן את הפגמים, אבל שום דבר לא זז. הם אומרים שאנחנו לא מסייעים להם בתהליך – אך אנחנו רואים בכך משיכת זמן בלבד.

מנגד, לנציגי הסוכנות ביקורת משלהם כלפי משרד המשפטים של רוסיה. נציג אחד של הסוכנות צוטט בסוכנות הרוסית כאומר: "אנחנו ממש לא מרגישים שמשרד המשפטים הרוסי בא לקראתנו". נציג נוסף של הגוף הישראלי אמר: "לא פעם הצענו לנציגי משרד המשפטים לפתור את הדברים ואת כל המחלוקות אך לא מצאנו אוזן קשבת. לפעמים למדנו על טענות חדשות נגדנו תוך כדי הדיון".

במהלך הדיון אמרו נציגי משרד המשפטים הרוסי כי הסוכנות מפרה את חוקי השמירה על פרטיות אזרחי רוסיה בחלק מהמחוזות בהן פועל הארגון במדינת הענק. השופט קבע בסיום כי הדיונים יתחדשו ב-19 באוקטובר, בעוד חודש.

הפופולריים