לפיד נגד נתניהו: "מוכר את עתיד ילדינו עבור דיל פוליטי"

"נתניהו מוכר את עתיד ילדינו עבור דיל פוליטי"

המפלגה של יאיר לפיד הציגה את מועמדיה בבחירות הקרובות לכנסת. מיכל שיר, שהגיעה מתקווה חדשה, הוצבה בעשירייה השנייה
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
לפיד, יש עתיד
צילום: צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

בחירות 2022: יש עתיד והיו"ר ורה"מ יאיר לפיד פרסמו היום (שלישי) את הרשימה הסופית לבחירות לכנסת הבאה. מיכל שיר, שהגיעה ממפלגתו של גדעון סער תקווה חדשה, השתבצה בעשירייה השנייה אצל לפיד. את חמשת המקומות הראשונים, אותם מוביל היו"ר, תפסו שרי המפלגה בממשלה הנוכחית – אורנה ברביבאי, מאיר כהן, קארין אלהרר ומירב כהן.

את העשירייה הראשונה סוגרים השר יואב רזבוזוב, אלעזר שטרן, יו"ר הכנסת מיקי לוי, מירב בן ארי ורם בן ברק.

בעשירייה השנייה נמצאים יואב סגלוביץ', בועז טופורובסקי, מיכל שיר, עידן רול, יוראי להב הרצנו, לדימיר בליאק, רון כץ, מטי הרכבי, טטיאנה מזרסקי ויסמין סאקס פרידמן.

בעשירייה השלישית, שבחלקה נמצאים כבר מקומות לא ריאלים, נמצאים דבורה ביטון, משה טור-פז וסימון דוידסון. במקום ה-24, שכבר עשוי להיחשב לא ריאלי, נמצא נאור שירי. ואחריו סוגרים את ה-30 הראשונים שלי טל מירון, ירון לוי, עדי עזוז, עוז חיים, מוחמד בו אלהיג'א ומיכל סלבני כבביה.

רה"מ יאיר לפיד תקף את נתניהו באירוע השקת רשימת יש עתיד, ואמר: "נתניהו מנסה למכור את העתיד של הילדים שלנו בשביל דיל פוליטי. זה אובדן עשתונות וחוסר אחריות. הוא לא ייקח אותנו אחורה, אנחנו נעצור אותו". הדברים של לפיד נאמרו על רקע הפרסום על ההתחייבות של נתניהו ליהדות התורה בנושא תקצוב מוסדות החינוך, שלא מלמדים לימודי ליבה.

כמו כן, לפיד עקץ את נתניהו בנושא הגרעין. "הצלחנו לבלום את הסכם הגרעין עם איראן כי עבדנו בשקט", אמר לפיד באירוע ההשקה של רשימתו לכנסת ה-25.

הפופולריים