הנדל בהקלטה: תקווה חדשה ניהלה מו"מ עם נתניהו לפני פיזור הכנסת

הנדל: היה מו"מ בין תקווה חדשה לנתניהו

השר, מאנשי תקווה חדשה לאחרונה, טען כי הוא היה זה שסיכל את ההסכם. עד היום הכחישו סער ואנשי תקווה חדשה כל מו"מ כזה. השר אלקין: "הנדל נואש לאור העובדה שהוא ומפלגתו לא עוברים את אחוז החסימה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הנדל בחוג בית
צילום: הנדל בחוג בית

שר התקשורת יועז הנדל, אחד מאנשי תקווה חדשה בכנסת האחרונה, טען כי המפלגה אכן קיימה משא ומתן עם ראש האופוזיציה בנימין נתניהו והליכוד לפני פיזור הכנסת. הנדל אמר את הדברים בחוג בית בתל אביב ואמר כי הוא זה שעצר את השיחות. הדברים פורסמו בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב. עד היום הכחישו גדעון סער ואנשי תקווה חדשה כל משא ומתן שכזה. 

הנדל דיבר על הקמפיין שעושים במחנה הממלכתי של בני גנץ וסער נגד המפלגה שלו ושל שקד. הוא אמר: "פרסמו שבדף המסרים של כחול לבן יש אמירה שאיילת שקד תשלים לנתניהו ל-61. בכל ריאיון לחזור על זה ששקד תשלים לביבי ל-61. לא ציינו את השם שלי. אני מניח שיודעים למה, כי זה נשמע לא אמין. אבל אני אומר לכם שזה קצת פחות ממלכתי ממה שחשבתי, המתקפה הזו. קצת מוזר שבמפלגה שיש בה אנשים שרצו להשלים לביבי ל-61 לפני חודש, ועשו כמעט הכול כדי להשלים ואני זה שעצרתי את זה, מאשימים אותנו שאנחנו נשלים לו ל-61".

שר השיכון והבינוי זאב אלקין הכחיש את הדברים בריאיון לאריה גולן בתוכנית ואמר כי הנדל "נואש לאור העובדה שהוא ומפלגתו לא עוברים את אחוז החסימה". אלקין הוסיף: "לא שופטים אדם בשעת צערו".  

מהמחנה הממלכתי נמסר בתגובה: "אין יסוד לדברים. היחידים שהוכיחו במעשים כי אין בכוונתם לשבת בממשלה עם נתניהו - נמצאים היום במחנה הממלכתי. עכשיו כשגם יועז הנדל מודה ששקד תשלים לנתניהו ממשלת קיצונים צרה בה היא תהיה האצבע ה-61, ברור שרק המחנה הממלכתי יוכל להקים ממשלה רחבה ויציבה".

הפופולריים