סמוטריץ' נגד בן גביר: מסית נגד הציונות הדתית

סמוטריץ': בן גביר מסית נגד הציונות הדתית

יו"ר הציונות הדתית לכאן רשת ב: בן גביר החליט לרוץ לבד ומשחק משחקים • עוד הוא הוסיף: מה הוא עשה חברתי בשנה האחרונה - לריב עם טיבי במליאה ולשדר בפייסבוק?
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בצלאל סמוטריץ, איתמר בן גביר. 2020
צילום: צילום: פלאש 90 - יונתן זינדל, יוסי אלוני

עדכונים שוטפים

08:30 | יו"ר מפלגת הציונות הדתית תקף הבוקר (רביעי) את ח"כ איתמר בן גביר אחרי הודעתו כי ירוץ לבד בבחירות הקרובות. בריאיון לקלמן ליבסקינד ורועי שרון בכאן רשת ב אמר בצלאל סמוטריץ' כי בן גביר מסית נגד הציונות הדתית, בניסיון להציג אותה כמתנשאת ויהירה: "לא מתנצל שאני רוצה מפלגה ציונית דתית", אמר. 

עוד הוסיף סמוטריץ': "היו לנו מפגשים אינטנסיביים ופתאום הוא הודיע על הפסקת המו"מ. יש תחושה שלפני חודש וחצי הוא החליט לרוץ לבד ומאז משחק משחקים. מה הוא עשה חברתי בשנה האחרונה, לריב עם טיבי במליאה ולשדר בפייסבוק?

האזינו לריאיון עם בצלאל סמוטריץ'

07:40 | השר ניצן הורוביץ, יו"ר מרצ, הגיב הבוקר בכאן רשת ב למסקנות הוועדה לבחינת שכר חברי הכנסת: "אנחנו לא בעד להעלות עכשיו את שכר חברי הכנסת, זה הדבר האחרון שצריך להתעסק בו. אנחנו הולכים לבחירות, ויש את עניין של יוקר מחיה. צריך להניח לזה עכשיו. הוועדה הוקמה כדי שזה יעשה באופן בלתי אמצעי, אבל גם אפשר לוותר על זה ולא חייבים לקחת את התוספת הזאת, ובעת הזאת צריך לוותר".

האזינו לריאיון עם ניצן הורוביץ

07:15 | יו"ר האופוזיציה והליכוד בנימין נתניהו האשים את ח"כ משה גפני בפגיעה בגוש, בעקבות איום הפיצול שמרחף מעל מפלגת יהדות התורה. היום פורסם בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב, כי לדברי גורמים, נתניהו מודאג מאוד מנושא הנתק בין דגל התורה ואגודת ישראל - והאפשרות ששני הפלגים לא ירוצו יחדיו בבחירות הקרובות.

נתניהו העלה את אותה דאגה בפגישתו עם ח"כ גפני מדגל התורה. לפני כן נפגש נתניהו עם יו"ר אגודת ישראל יצחק גולדקנופף שעדכן על נתק מוחלט בינו לבין גפני. בפגישה עם גפני אמר לו נתניהו: "אתה פוגע לי בגוש", תוך שהוא מתכוון לכך שהפילוג עלול לפגוע אנושות בגוש הימין-חרדים - ולזרוק מנדטים לפח. 

הפופולריים