"סיפור חיי": נתניהו יפרסם אוטוביוגרפיה חדשה

"סיפור חיי": נתניהו יפרסם אוטוביוגרפיה חדשה

הספר ייצא בהמשך השנה בהוצאת שיבולת ויזכה גם למהדורה בשפה האנגלית. אתמול פרסם נתניהו קטע מהספר על ההפסד בבחירות 2006: "אמרתי לשרה - 'הפעם זה באמת נראה כמו הסוף'. ברגע המכריע הזה היא עמדה כסלע איתן"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ספר בנימין נתניהו
צילום: =

יו"ר האופוזיציה וראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו הודיע אתמול (שלישי) כי בקרוב תתפרסם אוטוביוגרפיה שכתב על חייו. הספר בשם "ביבי: סיפור חיי" שייצא בהוצאת שיבולת יעסוק בחייו של נתניהו, החל מילדותו בירושלים, דרך השנים בהן חי על קו ישראל-ארצות הברית, שירותו הצבאי ולימודיו ועד לתקופתו כראש הממשלה. הספר ייצא גם במהדורה באנגלית שתראה אור בהוצאת ספרים אמריקנית. 

נתניהו אמר לרגל יציאת הספר: "נולדתי שנה אחרי הקמת המדינה. כלוחם, מפקד ומדינאי הקדשתי את חיי למאבק בכוחות שביקשו להשמידנו ולעשיית שלום עם אלו שהושיטו לנו יד. בסיפור חיי שזורים יגון ושמחה, אכזבות והצלחות, לקחים שלמדתי ואנשים שאהבתי".

אתמול פורסם קטע מהספר בו נתניהו מספר על ההפסד שנחלה מפלגת הליכוד בבחירות 2006, בהן קיבלה 12 מנדטים בלבד: "כשחזרתי מגני התערוכה אמרתי לשרה: 'הפעם זה באמת נראה כמו הסוף. אולי פשוט אתפטר, ונוכל סוף סוף לחיות את החיים שלנו'. ברגע המכריע הזה עמדה שרה כסלע איתן. 'ביבי', היא אמרה, 'אלה הם החיים שלנו'". 

הפופולריים