הערכה: לוין ואוחנה בצמרת, אדלשטיין וכ"ץ נדחקו

נסגרו הקלפיות בליכוד: שיעור ההצבעה - 58%

ספירת הקולות בפריימריז בליכוד נמשכת, שיעור ההצבעה - 58% • לפי ההערכות: לוין, אוחנה וקיש בצמרת הרשימה – אדלשטיין וישראל כ"ץ נדחקו • המתפקדים בחרו מבין 70 מתמודדים ברשימה הארצית ו-40 מועמדים למשבצות השמורות למחוזות בארץ
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פריימריז בליכוד
צילום: צילום: פלאש 90

נסגרו הקלפיות בפריימריז במפלגת הליכוד שהתקיימו אתמול (רביעי), עם שיעור הצבעה של כ-58%. לפי ההערכות, יריב לוין, אמיר אוחנה, יואב קיש ואלי כהן הגיעו לצמרת רשימת המפלגה. מנגד, יולי אדלשטיין, חיים כץ וישראל כ"ץ נדחקו למקום נמוך. 


מסביבת נתניהו נמסר כי "הליכוד שינה הלילה את פניו, זה לא הליכוד של קבלני הקולות, 80,000 מצביעים זה הוכחה שהמתפקדים קבעו את הרשימה". יו"ר ועדת הבחירות של הליכוד אמר ל"כאן הלילה" כי בבוקר יהיו תוצאות מספריות בלבד. המשמעות היא שהתוצאות שיתקבלו במהלך היום יהיו לפי מספר הקולות והתוצאות הסופיות לפי המיקומים ברשימה, לאחר השיריונים והמיקומים השמורים לנציגי מחוזות, יתקבלו בתחילת שבוע הבא. 

 

הפריימריז בליכוד - מבט מבפנים | האזינו לעוד יום 

אמש פסל בית המשפט המחוזי בתל אביב את התמודדותו של דוד לניאדו. לפני ההחלטה החריגה, ביקש יושב ראש הליכוד בנימין נתניהו מהמצביעים שלא להצביע ללניאדו, שהורשע לפני כמה שנים בפריצה ובתקיפה.


בבחירות המקדימות במפלגת העבודה אתמול ניצחה נעמה לזימי. היא תשובץ במקום השני ברשימה לכנסת אחרי היו"ר מרב מיכאלי. גלעד קריב יהיה במקום השלישי ואחריו, אפרת רייטן ורם שפע. השר לביטחון הפנים עמר בר לב נדחק למקום התשיעי והשר נחמן שי יצא מהעשירייה ויהיה במקום ה-17. שיעור ההצבעה עמד על 57%.

תוצאות הפריימריז במפלגת העבודה
1. מרב מיכאלי
2. נעמה לזימי
3. גלעד קריב
4. אפרת רייטן
5. רם שפע
6. אמילי מואטי
7. יאיא פינק
8. אבתיסאם מראענה
9. עמר בר לב
10. מהרטה ברוך

הפופולריים