ח"כ אבו שחאדה: לפיד רוצה להיות בשלטון על חשבון הדם הפלסטיני

שחאדה: לפיד רוצה להיות רה"מ על הדם הפלסטיני

ח"כ מהרשימה המשותפת כינה את חיסול בכירי הג'יהאד "פשע מלחמה". אבו שחאדה הוסיף: "כל רצח בלי משפט זה פשע ואם עושים אותו יהודים זה לא מכשיר אותו"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ סמי אבו שחאדה מהרשימה המשותפת בדיון בכנסת 01.06.20
צילום: -

חבר הכנסת סמי אבו שחאדה מהרשימה המשותפת תקף היום (ראשון) את ראש הממשלה יאיר לפיד ואמר כי הוא ראה את הסקרים והחליט "לחזור לשלטון על חשבון הדם הפלסטיני". בריאיון להדס גרינברג ומשה שטיינמץ בכאן 11 כינה אבו שחאדה את מבצע עלות השחר וחיסול הבכירים של ארגון הטרור "פשע מלחמה", והוסיף: "כל רצח בלי משפט זה פשע ואם עושים אותו יהודים זה לא מכשיר אותו. מאחורי הפצצות החכמות יש חברה מטופשת - רק חברה מטופשת מאבדת את האנושיות שלה.

אבו שחאדה המשיך לתקוף: "ישראל פיתחה מכונת הרס משומנת וחזקה, אחת מהיעילות בעולם. החברה והתקשורת שכל כולה מאחורי מכונת ההרס אותו זה מה שמפחיד ביותר".

אבו שחאדה עומת עם העובדה כי שיגור כושל של הג'יהאד האסלאמי גרם למותם של ארבעה ילדים בג'בליה. "כל רוצחי הילדים שיקחו אותם לבית המשפט הפלילי הבין לאומי בהאג. גם את שר הביטחון והרמטכ"ל", אמר חבר הכנסת.

6 תקיפות ב-170 שניות | האזינו לפרק בהסכת "עוד יום"

צה"ל פרסם היום את תיעוד הירי הכושל של הג'יהאד האסלאמי שממנו נהרגו אזרחים עזתים בג'בליה, בהם ארבעה ילדים. תחילה טענו הפלסטינים כי צה"ל אחראי לירי, אך במהרה הבהירו בצבא כי לא הייתה תקיפה באזור בשעה המדוברת ולאחר מכן יצאו תיעודים ועדויות שמהם עלה כי ארגון הטרור אחראי להרג האזרחים.  

הפופולריים