השר ליברמן הדף את הביקורת: "החיים בעוטף עזה נמשכים"

ליברמן הדף את הביקורת: "החיים בעוטף נמשכים"

השר התייחס להגבלות על תושבי העוטף ואמר שיש מידע מודיעיני שמצדיק אותן • ליברמן כינה את התוכנית הכלכלית של נתניהו "אוסף קשקושים" והעריך שיו"ר האופוזיציה לא יישאר ראש הליכוד לאחר הבחירות | צפו בריאיון
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אביגדור ליברמן
צילום: אביגדור ליברמן

שר האוצר אביגדור ליברמן התייחס הערב (חמישי) להגבלות על תושבי עוטף עזה, ליוקר המחייה ולבחירות. בריאיון לקרן אוזן בתוכנית "ישראל בוחרת" בכאן 11, הביע ליברמן הערכה לתושבי העוטף, ציין כי החומר המודיעיני מצדיק את ההגבלות בדרום והדף את הביקורת על הממשלה: "החיים שם ממשיכים מלבד אולי שני יישובים שיותר קשה להיכנס ולצאת".

השר דיבר על התוכנית הכלכלית של יו"ר האופוזיציה וראש הליכוד בנימין נתניהו וכינה אותה "אוסף של קשקושים ושקרים". לדברי ליברמן, יש יוקר מחייה בכל העולם והטיל את האשמה על יוקר המחייה בישראל על נתניהו. "הוא היה 12 שנה בשלטון".

בתוכניתו הבטיח נתניהו להוריד את מחירי המזון באמצעות הורדת מיסים ומכסים. בנוסף, הבטיח לסבסד קרקע לבנייה עבור זוגות צעירים והתחייב לחינוך חינם לילדים בגילאי 3-0.

ליברמן נשאל על ההכנות לבחירות והבהיר: "אין שום סיכוי שנלך עם הרשימה המשותפת". השר טען כי אם יו"ר האופוזיציה יגיע ל-61 מנדטים יקרה "אסון גדול למדינה", והעריך שנתניהו לא יישאר ראש הליכוד אחרי הבחירות.

הפופולריים