בנט כעס על התנהלות לשכת לפיד - והחרים את ישיבת הממשלה

בשל כעס על לפיד: בנט החרים את ישיבת הממשלה

לשכת רה"מ החליפי האשימה את לפיד בתדרוכים נגד בנט בימים האחרונים בנוגע לדרישותיו כרה"מ חליפי, לצד פרסומים שהוא מבקש לדחוף את עצמו לטקסים שונים בזמן ביקור ביידן • סביבת בנט: המטרה היא לתת ללפיד את הבמה בתחומים השונים
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עמיחי שטיין/ ראש הממשלה לפיד
צילום: עמיחי שטיין/ ראש הממשלה לפיד

מתיחות בין בנט ללפיד: לשכת ראש הממשלה החליפי נפתלי בנט האשימה את ראש הממשלה יאיר לפיד בתדרוכים נגד בנט בימים האחרונים. כך פורסם היום (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11. בנט כועס על פרסומים שיצאו נגדו בנוגע לדרישותיו כראש הממשלה החליפי, ותדרוכים שיצאו לקראת ביקור ביידן, שלפיהם הוא מבקש לדחוף את עצמו בטקסים השונים.


לפי גורמים שמעורבים ביחסים בין השניים בנט "החרים" את ישיבת הממשלה ביום ראשון במחאה על ההתנהלות לפיד. ההיעדרות של בנט הייתה מורגשת בישיבה, שהייתה השנייה בלבד של לפיד. בסביבת בנט אומרים כי המטרה היא לתת ללפיד את הבמה בתחומים השונים. ובנט אינו היחיד שלא נכח בישיבה, בתיעוד שפורסם בכאן חדשות נראה שכמחצית מהשרים איחרו או נעדרו מהישיבה. 

בשבוע שעבר פורסם בחדשות הערב בכאן 11 כי ועדת המינויים בנציבות שירות המדינה סירבה לבקשת ראש הממשלה החליפי נפתלי בנט למנות מנכ"ל למשרדו. עקב כך הוא נאלץ למנות את עדן ביזמן לתפקיד ממלא מקום משרד ראש הממשלה החליפי. במקביל, הנציבות אישרה ללפיד למנות את נעמה שולף למנכ"לית משרד ראש הממשלה הקבועה. בנציבות נימקו את ההבדל בהחלטות בכך שמנכ"ל במשרד ראש הממשלה הוא תפקיד משמעותי ויש לאשר זאת.

הפופולריים