מגעים מול סעודיה לגבי טיסות מעל שטחה? שרת התחבורה לא הכחישה

מגעים מול סעודיה לגבי טיסות? מיכאלי לא הכחישה

בריאיון לכאן רשת ב הסבירה מרב מיכאלי כי "נעשית עבודה" מול סעודיה בתחום התחבורה כחלק מתהליך הנורמליזציה • לגבי הממשלה היא אופטימית: "היא יכולה להמשיך לחיות ללא ספק", אבל מותחת ביקורת על התנהלות יתר ראשי המפלגות: "צריכים לקחת אחריות על הח"כים שלהם" • בנוגע להצטרפות איזנקוט למפלגת העבודה אמרה: הוא דמות ראויה שצריכה להיות בחיים הציבוריים
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מרב מיכאלי
צילום: צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

שרת התחבורה מרב מיכאלי אמרה שנעשית עבודה מול סעודיה לגבי טיסות מעל שטחה כחלק מתהליך הנורמליזציה - מה שיכול לקצר זמני טיסות. "איזו בשורה יפה זאת תהיה, נכון?", אמרה מיכאלי לרונן מנליס וגילי כהן בתוכניתם בכאן רשת ב.

"אני כרגע לא מבשרת, אבל זאת עבודה שנעשית", חידדה מיכאלי. "אני, שמאמינה בפתרון הסכסוך הישראלי-פלסטיני בהסדר אזורי, מנסה להשתמש בתחבורה, שהיא כלי מאוד משמעותי לחיזוק הקשרים האלה, כדי לעשות את זה. לא מדברות על זה ברדיו", הוסיפה.

האזינו לריאיון עם השרה מרב מיכאלי בכאן רשת ב

בהמשך התייחסה השרה לאפשרות של הצטרפות הרמטכ"ל לשעבר, גדי איזנקוט, למפלגת העבודה ואמרה שהוא דמות ראוייה שצריכה להיות בחיים הציבוריים בישראל.

היא גם התבטאה באופטימיות לגבי המשך קיומה של הממשלה הנוכחית. "הממשלה יכולה להמשיך לחיות. יש אתגרים. מפלגת העבודה מתהדרת בהיותה מפלגת היציבות. ראשי מפלגות צריכים לקחת אחריות על הח"כים שלהם", ציינה. "אם יש בעיות עם חבר כנסת כזה או אחר אז צריך לטפל בזה ולפעול באחריות. ראשי מפלגות הקואליציה צריכים לקחת אחריות על הח"כים שלהם", סיכמה.

הפופולריים