ח"כ גמליאל על סרטון הנזיפה מנתניהו שפורסם בכאן חדשות: הוא לא דרש ממני שום דבר

ח"כ גמליאל על החוק שנפל: נתניהו לא דרש כלום

חברת הכנסת מהליכוד: מה שראו בסרטון זה דקה של תהיה ושאלה נקודתית, אחר כך התנהל שיח במשרדו על מי מנוחות | האזינו לריאיון בכאן רשת ב
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גילה גמליאל
צילום: צילום: נועם ריבקין פנטון

חברת הכנסת גילה גמליאל התראיינה היום (שישי) לראשונה אחרי הסערה סביבה, כשהליכוד נלחם להפיל הצעת חוק שיזמה. גמליאל הסבירה בריאיון ליערה שפירא בתוכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב כי "זה חוק מאוד חשוב בעיניי. בהתחלה היה חופש הצבעה, לאחר מכן התגלעו מחלוקות עם החרדים, והתקבלה החלטה שלא יהיה חופש הצבעה".


עוד הסבירה כי מה שראו בסרטון, שפורסם בכאן חדשות, זה "דקה של תהיה ושאלה נקודתית. נתניהו לא דרש ממני שום דבר מלבד שאלה ששאל שם. התנהל שיח אחר כך במשרדו ביחד עם יריב לוין עם מי מנוחות וללא שום טרוניות. לא היה צורך שאני אמשוך את ההצעה וזה היה על דעת כולם".

גמליאל הוסיפה כי "ההצעה שלי נפלה בגלל טעות טכנית שלא רלוונטית לשיח הזה. המלחמה המשפטית הייתה מלחמה נכונה, שלא לייצר תקדימים שברגע שיש הצבעה וחוזרים בהם ומשנים הצבעה - זה עניין מהותי שלא רלוונטי לעצם החוק".

בחדשות הערב בכאן 11 פורסם ביום רביעי כי ראשי ש"ס ויהדות התורה לא אהבו את חופש ההצבעה שניתן בליכוד בנוגע לתיקון חוק השקיות שיזמה השרה לשעבר להגנת הסביבה, ח"כ גילה גמליאל מהליכוד. ראשי המפלגות אמרו לראש האופוזיציה בנימין נתניהו: ״נקים ממשלה בכנסת הזאת בלעדיך״.

בתיעוד בלעדי שפורסם בכאן חדשות נראה העימות בין ראש האופוזיציה נתניהו לחברת הכנסת גמליאל. נתניהו רתח ואמר לה: "בגלל זה לא נצליח להפיל את הקואליציה". היא השיבה לו כי אינה מתכוונת למשוך את הצעת החוק.  

הפופולריים