ההקלטה של מירי רגב, והתגובה: "אין על מה להתנצל"

ההקלטה של רגב, והתגובה: "אין על מה להתנצל"

אתמול הוקלטה חברת הכנסת מהליכוד מצדיקה את ההתנגדות לחוק "ממדים ללימודים": "החלטנו שרוצים להפיל את הממשלה, אז אין כאבי בטן. לא עם אונס, לא עם נשים מוכות ולא עם חיילים". היום הגיבה לדברים: "אמרתי את הנושאים שבאמת חשובים לנו"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

ההתבטאות הקיצונית של מירי רגב: חברת הכנסת מהליכוד הביעה אתמול (שני) בישיבת סיעתה את התנגדותה להתפשרות עם הממשלה בנוגע לחוק "ממדים ללימודים" - והתבטאה בצורה מעוררת מחלוקת.

האזינו להקלטת חברת הכנסת רגב מישיבת הסיעה

"החלטנו שאנחנו אופוזיציה לוחמת ואנחנו רוצים להפיל את הממשלה הזאת? אז אין כאבי בטן עם נכים ואין כאבי בטן עם מקרי אונס ואין כאבי בטן עם נשים מוכות ואין כאבי בטן עם חיילים. כי כולנו מבינים שזה הרציונל. לגבי החיילים, כשיש משא ומתן ויוצאים ארבעה, חמישה, שישה חברי כנסת מהליכוד ואומרים שאנחנו נצביע נגד החוק הזה, נגד הליכוד - מרגע זה כל מה שלא נגיד, הפסדנו". 

צפו בתגובה של רגב

היום הגיבה השרה לשעבר רגב לביקורת שדבריה גררו: "אני לא מתצלת. מי שצריך להתנצל זה מי שהקליט בישיבת סיעה והעביר חצאי דברים מחוץ להקשרם. זה לא סוד ואני לא צריכה לספר מה אני עשיתי ואיך אני פועלת למען חיילי צה"ל, למען הפריפריה ולמען הנכים.

"בישיבת הסיעה אמרתי דבר מאוד ברור לנו יש תפקיד אחד להפיל את הקואליציה המסוכנת הזאת שלא מסוגלת להעביר חוק ציוני בלי האופוזיציה. ואמרתי - אם אנחנו פותחים בסוגיות מסוימות, שבאמת עושות לנו כאבי בטן, אם הם צריכים אותנו - בואו נדרוש דרישות, ולא נתקפל בגלל הספין התקשורתי והינדוס התודעה", אמרה רגב. 

בסופו של דבר הגיעו בליכוד לפשרה מול שר הביטחון גנץ, לפיה שיעור המלגה משכר הלימוד יעלה משני שליש ל-75%. בהתכנסות לילית בסיעת הליכוד הביעו הח"כים קרעי ושטייניץ התנגדות לפשרה בנושא. נתניהו קטע את שטייניץ וצעק: "אני מציע לכם למשול בלשונכם - באמת! הכול מוקלט כאן ומשודר!". 

הפופולריים