בכיר ברע"ם לכאן רשת ב: "לא נכנסנו לקואליציה כדי לפרוש ממנה"

בכיר ברע"ם: "לא נכנסנו לקואליציה כדי לפרוש"

עבאס זכור, חבר מועצת השורא: ממתינים לעדכונים ממנסור עבאס על הישגים שקיבלו • לפיד וטיבי תועדו נפגשים בזמן הצבעת אי האמון אתמול במליאת הכנסת • יו"ר האופוזיציה: "לא בטוח שיש אלטרנטיבות לבחירות"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מפלגת רע"מ, מנסור עבאס
צילום: צילום: פלאש 90

חבר מועצת השורא, חבר הכנסת לשעבר עבאס זכור, רומז הבוקר (שלישי) על כוונותיה של מפלגת רע"ם לקראת המשך דיוני כנס הקיץ ואומר כי רע"ם לא הצטרפה לקואליציה כדי לפרוש ממנה. בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב, אמר זכור כי מועצת השורא מחכה היום לעדכונים מיו"ר המפלגה, מנסור עבאס, כדי לשמוע דברים חיוביים והישגים שיקבלו לטובת המגזר הערבי. "אנחנו רוצים להביא הישגים", אמר.

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

הקואליציה שרדה אתמול את הצבעות אי האמון הראשונות של כנס הקיץ, כשהרשימה המשותפת הצביעה נגד הצעת האי אמון בממשלה שהגישה סיעת הליכוד ונמנעה בהצעת האי אמון של ש"ס. ראש הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה, אמר הבוקר בכאן רשת ב כי יתמוך בפיזור הכנסת, וכי הצבעות רשימתו אתמול אינן מהוות שינוי בעמדת רשימתו נגד הממשלה. עודה אמר כי הרשימה המשותפת עשתה ותעשה הכול כדי שנתניהו לא יהיה ראש ממשלה, אך היא לא תהיה שבויה בין הימין המתנחל לימין הפשיסטי. "הממשלה הזו ימנית ורעה מאוד בכל המובנים", אמר עודה.


כמה מראשי הקואליציה מעריכים כי היא הגיעה לסוף דרכה. אמש פורסם בחדשות הערב בכאן 11 כי ראש הממשלה נפתלי בנט דוחק את סיעת רע"ם לצאת מהקואליציה, ואילו מהצד השני - ראש הממשלה החליפי ושר החוץ יאיר לפיד מתקרב לרשימה המשותפת.

הפופולריים