פרסום ראשון: מנסור עבאס "מסנן" את בכירי הממשלה

מנסור עבאס "מסנן" את בכירי הממשלה
אחרי שהכריז כי בעל החסות על המקומות הקדושים בירושלים הוא מלך ירדן, יו"ר רע"ם זועם על יחס בנט והשותפים לדרישות המפלגה בנוגע למסגד אל אקצא
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נאום מנסור עבאס, 01.04
צילום: צילום: דוד כהן, פלאש 90

יו"ר רע"ם מנסור עבאס הפך למנותק קשר עבור ראשי הקואליציה. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם היום (ראשון) לראשונה כי עבאס זועם על התנהלות ראש הממשלה נפתלי בנט והשותפים בקואליציה בנוגע לדרישות רע"ם על מסגד אל אקצא, ולא עונה להם לטלפונים. אתמול ביקש עבאס לתאם מול מלך ירדן את המהלכים בהר הבית. לדברי בכיר בקולאיציה, המשבר עם רע״ם רציני וקרוב להיות בלתי-הפיך.

בנט כינס הערב את ראשי המפלגות והסיעות ללא עבאס. בישיבה סוכם כי חבר הכנסת בועז טופורובסקי יכהן כיו"ר הקואליציה בפועל עד למינוי קבוע.

עבאס: "פתרון הקבע הוא סיום הכיבוש והקמת מדינה פלסטינית שבירתה ירושלים"

אמש אמר עבאס כי עמדת מפלגתו בקואליציה בנוגע למסגד אל אקצא תתקבל בהתאם לתוצאות הפסגה הבין-לאומית ירדנית-ישראלית. בחשבון הפייסבוק שלו בערבית הוא כתב: "הודעתי לראש הממשלה ולראש הממשלה החליפי את העמדה הברורה והנחרצת הזו לאחר שנפגשתי עם מלך ירדן. הדרישות והעמדות בעניין מסגד אל אקצא יתקבלו ויתנהלו על ידי מלך ירדן, עבדאללה השני, בעל החסות על מסגד אל אקצא והמקומות הקדושים בירושלים. פתרון הקבע הוא סיום הכיבוש והקמת מדינה פלסטינית בגדה ובעזה, ובירתה ירושלים שבלבה נמצא מסגד אל אקצא".

הפופולריים