פרסום ראשון: המדינה משלמת יותר ממיליון שקלים בשנה על משרדים – לפיד לא משתמש בהם

המדינה מממנת ללפיד משרדים - הוא לא משתמש בהם

שר החוץ בוחר לקיים פגישות במטה המפלגה או במלונות יוקרה • בשבוע שעבר, עקב דיווח בחדשות בערב בכאן 11 לפיו לפיד מקיים פגישות מדיניות במטה המפלגה, נמסר מטעמו כי אין לו משרדים אחרים במרכז • מלפיד נמסר בתגובה: "עמדת שר החוץ היא שאין צורך במשרדים האלה והם צריכים להיסגר ולעבור לירושלים"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יאיר לפיד בפגישת עבודה
צילום:

בזבוז הכספים של שר החוץ: המדינה משלמת יותר ממיליון שקלים בשנה על משרדים בתל אביב, בשטח של יותר מ-1,000 מ"ר, בשביל שר החוץ יאיר לפיד - אך לפיד לא משתמש בהם. כפי שפורסם הערב (שני) בחדשות הערב בכאן 11, השר מקיים במקום זאת פגישות במטה המפלגה או במלונות יוקרה. בשבוע שעבר, עקב דיווח בחדשות בערב בכאן 11 לפיו לפיד מקיים פגישות מדיניות במטה המפלגה, נמסר מטעמו כי אין לו משרדים אחרים במרכז.

תגובת לשכת שר החוץ: "משרדי צ'מפיונס ברמת גן משמשים שלוחה של המשרד לעניינים אסטרטגים שהטמענו במשרד החוץ במסגרת צמצום משרדי הממשלה ועמדת שר החוץ היא שאין צורך במשרדים האלה והם צריכים להיסגר ולעבור לירושלים. הנושא יבחן על ידי גורמי המקצוע בתום השנה. המשרד הנ"ל לא משמש לאירוח אורחים וביקורים רשמיים של שרי חוץ בישראל. ככלל, הפגישות המדיניות הרבות של שר החוץ נערכות ברובן במשרד החוץ בירושלים ובחלקן בתל אביב לפי הצורך".

הפופולריים