נתניהו ביקר את בנט ברקע המתיחות הביטחונית, בנט תקף: "העברת מזוודות דולרים לחמאס"

בנט תקף את נתניהו: העברת מזוודות דולרים לחמאס

רה"מ כתב נגד ראש האופוזיציה בטוויטר: "מר נתניהו, במשמרת שלך המחבלים ירו על תושבי הדרום 13 אלף רקטות, ביצעו 1,500 פיגועים, שרפו 45 אלף דונם של שדותינו, הרגו 238 ישראלים ופצעו 1,700"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ספליט בנט נתניהו בכנסת
צילום: צילומים: פלאש 90

ראש הממשלה נפתלי בנט תקף הבוקר (שלישי) בחריפות את יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו, בתגובה לביקורת שמתח אמש נתניהו על התנהלות הממשלה בעניין המתיחות הביטחונית. ראש האופוזיציה צייץ אתמול: "חייבים להקים מייד ממשלת ימין חזקה שתחזיר את השקט והביטחון לאזרחי ישראל". בנט הגיב: "העברת מזוודות דולרים לחמאס".

עוד כתב ראש הממשלה: "מר נתניהו, במשמרת שלך המחבלים ירו על תושבי הדרום 13 אלף רקטות, ביצעו 1,500 פיגועים, שרפו 45 אלף דונם של שדותינו, הרגו 238 ישראלים ופצעו 1,700. מורשתך - רקטות חמאס על ירושלים, לינצ'ים בעכו ובלוד, ישראל בלהבות".

בליכוד הגיבו לדברים: "בנט, השקט שקיבלת בדרום הוא תוצאה של מבצע שומר החומות שהוביל ראש הממשלה נתניהו, וגם את זה הצלחת לקלקל. כשאתה מצייץ על 'המשמרת של נתניהו' אתה שוכח שבתקופה הזאת את היית שר ביטחון וחבר קבינט. תם זמנה של ממשלת החולשה שלך. תתחיל לארוז".

גם בריאיון שהעניק לחדשות הערב בכאן 11 לפני הפסח, מתח בנט ביקורת על הממשלה הקודמת. "בעוד קודמינו היו מכילים רקטות ואומרים שזה קצר חשמלי, אנחנו אפילו על בלון אחד תוקפים חזרה, ולכן שם יש מצב הרבה יותר רגוע. לא סתם תושבי שדרות חווים תקופה רגועה", אמר בנט בריאיון.

עוד אמר ראש הממשלה בריאיון על המתיחות הביטחונית כי "זאת לא פעם ראשונה שיש גל טרור במדינת ישראל. מעל מאה שנה כל כמה שנים יש גל. אנחנו היום מאוד נחושים ואין לי ספק שאנחנו ננצח. פה יש לנו מאפיין של טרור בודדים, שמבחינה מודיעינית זה יותר מורכב כי קשה להיכנס לתוך המוח של כל מחבל.

האזינו להסכת עוד יום

"לכן מה שאתה עושה, אתה יוצא בצורה יזומה לפעילויות של מעצרים. גם של חיסולי מחבלים כמו שהיה בג'נין ואחרים. יש לנו כוחות טובים, ימ"מ, צה"ל, שב"כ – ננצח".

הפופולריים