אחרי שתקף את נתניהו בכאן רשת ב: חיוכים בפגישה בין אמסלם ויו"ר האופוזיציה

זמן פיוס? חיוכים בפגישה בין אמסלם ונתניהו
חבר הכנסת מהליכוד אמר בריאיון הבוקר: נתניהו פגע בכבוד של המחנה הלאומי כשהתקשר לחיות • ראש האופוזיציה פרסם תמונה של השניים והוסיף את הכיתוב: "אני לדודי ודוי לי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו ודודי אמסלם
צילום: בנימין נתניהו ודודי אמסלם

חבר הכנסת דודי אמסלם מהליכוד התייחס הבוקר (רביעי) בריאיון לכאן רשת ב לתמיכה של נתניהו בנשיאת העליון חיות, אחרי שאמסלם יצא נגדה מעל בימת הכנסת. "לא נעלבתי אישית, חשבתי שהוא פוגע בכבוד של המחנה הלאומי", הוא אמר בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן. "אני אוהב אותו ומחזיק ממנו, זה בסדר לחלוק עליי, אבל אמרתי לו שאני לא מקבל בשום פנים ואופן את זה שהוא מתקשר לחיות. זה לא תקין".  

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ דודי אמסלם בכאן רשת ב

לאחר הריאיון, ראש האופוזיציה בנימין נתניהו פרסם ציוץ מפוייס ובו תמונה שלו עם חבר הכנסת אמסלם. נתניהו הוסיף את הכיתוב: "אני לדודי ודודי לי". 


אמסלם טען בריאיון: "12 שנים נתניהו היה ראש ממשלה, ובסופו של דבר לא עשינו שום רפורמה שהייתה נדרשת במערכת המשפט. לא סתם הגענו לאן שהגענו, זה תהליך שהתפתח. נתניהו התנגד ראשון לחוק הצרפתי ולחוק שלמדינה לא תהיה זכות ערעור מוקנית. כמו שאמר אהרן ברק, הוא באמת שמר על מערכת המשפט. על זה בוכה הנביא".

בשבוע שעבר ח"כ אמסלם רמז בכנסת שנשיאת העליון גזענית, ואמר: "במקום לכתוב קשקושי שטויות שאת עצמך לא מבינה, תכתבי מר אמסלם אני לא סובלת אותך, לא סובלת את האמסלמים ולא המכלופים". הנשיאה השיבה במכתב חריג לחבר הכנסת, שבו כתבה: "אני תוהה מניין כל הרעל והשנאה שמביאים אותך לומר דברים קשים כל כך על אנשים שאתה בכלל לא מכיר". לאחר חילופי הדברים נתניהו התקשר לחיות, גינה את דבריו של אמסלם וציין ש"דבריו לא מקובלים עליי, לא משקפים את עמדתי ונאמרו שלא בידיעתי".

הפופולריים