ראשי מפלגות הימין החליטו: לא יתראיינו בגל"צ עד להודעה חדשה

הדחת ברדוגו: ראשי הימין לא יתראיינו בגל"צ

ההודעה באה בעקבות הדחתו של יעקב ברדוגו מהגשה בתחנת גל"צ. "אנו קוראים לסגירת גלי צה"ל לאלתר", נכתב בהודעה • לשכת נתניהו היא שיזמה את המהלך • מגל"צ נמסר כי ההדחה באה בעקבות החלטת מ"מ מפקדת גל"צ "לייצר הפרדה ברורה בין חדשות לפובליציסטיקה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יעקב ברדוגו
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

לאחר הדחתו של העיתונאי יעקב ברדוגו מהגשה בתחנת גלי צה"ל (גל"צ), ראשי מפלגות הימין החליטו שלא להתראיין בתחנה עד להודעה חדשה. "אנו קוראים לסגירת גלי צה״ל לאלתר", נכתב בהודעה. מי שיזמה את שיחת מפלגות הימין בעקבות ההדחה היא לשכתו של יו"ר האופוזציה בנימין נתניהו, שם מבהירים - נחרים את גל"צ עד להחזרתו של המגיש.


בהודעה שפרסמה התחנה נכתב כי התוכנית "חמש בערב" תעבור לפורמט של יומן חדשות לסיכום אירועי היום בהגשת העיתונאי ירון וילנסקי. "בהתאם לקו העריכתי של מ"מ מפקדת גלי צה"ל והעורכת הראשית, גלית אלטשטיין, לייצר הפרדה ברורה בין חדשות לפובליציסטיקה, ובהתאם למדיניותה להרחיב משמעותית את הסיקור של כתבי מערכת החדשות של גלי צה"ל בנושאים אזרחיים, כלכליים, חברתיים, צבאיים וביטחוניים, התוכנית וילנסקי את ברדוגו תבוטל", נכתב עוד.

בגל"צ הודיעו כי השדרן והפובליציסט יעקב ברדוגו ימשיך להגיש את התוכנית "מחשבות בע"מ", וכמו כן הוצעה לו האפשרות להשתלב ברצועה פובליציסטית נוספת בתחנה. אלטשטיין אמרה: "בחודשים האחרונים עברה גלי צה"ל תחת פיקודי שינויים משמעותיים במטרה לאפשר למחלקת החדשות כר פעולה עיתונאי מקצועי וממלכתי, כיאה למערכת חדשות מובילה בשידור ציבורי. הפורמט של יומן חדשות הערב בהגשתו של ירון וילנסקי יעמיד במרכז את התוצר העיתונאי של כתבי מחלקת החדשות של גלי צה"ל, תוך מתן בולטות לסיקור חדשותי של נושאים חברתיים, אזרחיים, כלכליים, צבאיים ובטחוניים, והתפר שבינם לבין כלל החברה בישראל".

הפופולריים