השר עמאר: בגלל 80 חולים לא נכנסים להיסטריה

השר עמאר: בגלל 80 חולים לא נכנסים להיסטריה

השר במשרד האוצר להכול פוליטי: "לא צריכים לדבר על סגר במצב הנוכחי". ולמה הוא נשלח לקבינט הקורונה בזמן שליברמן נעדר ממנו? "יש בינינו חלוקת תפקידים ואני מעדכן את השר. אל תזלזלו, אני לא נופל מאף שר שיושב שם"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
 השר במשרד האוצר חמד עמאר בריאיון להכול פוליטי 25.12.21
צילום: הכול פוליטי

השר במשרד האוצר חמד עמאר מישראל ביתנו אמר הערב (שבת) להכול פולטי: "במצב הנוכחי של 80 חולים במצב קשה ו-40 מונשמים אי אפשר להיכנס להיסטריה ולדבר על סגר". בריאיון ליערה שפירא וסולימאן מסוודה הוא התייחס לביקורת על כך שהוא נשלח לקבינט הקורונה בזמן ששר האוצר ליברמן מתחמק ממנו. "יש בינינו חלוקת תפקידים ואני מעדכן את השר. אל תזלזלו, אני לא נופל מאף שר שיושב שם", הוא טען. 

השר עמאר התייחס לאפשר של הסרת המגבלות בנתב"ג ואמר: "בנושא הזה עדיין לא התקבלה החלטה. אנחנו נשמע את המומחים ונחליט לפי ההמלצות שנקבל מהם". עוד הוא קרא להורים לחסן את ילדיהם והוסיף כי "זה לא יכול להזיק, כל המומחים אומרים את זה. לחלות בקורונה מזיק הרבה יותר".

וברקע ההתבטאות השנוייה במחלוקת של ליברמן, שקרא למורי הדרך לעבור הסבה מקצועית, אמר השר עמאר: "עשינו הכשרות ותוכניות למורי הדרך. לקחנו 30 מיליון שקלים ונתנו להם שיצאו לסיורים על חשבון המדינה, לא נפקיר אף אחד". 

הפופולריים