הנשיא הרצוג: את סכנת הגרעין יש לנטרל אחת ולתמיד - עם הסכם או בלעדיו

הרצוג: יש לנטרל את איום הגרעין עם הסכם או בלי
שר הביטחון בני גנץ הוסיף בטקס סיום קורס טייס: "יש למדינות האזור אחריות להפוך את שעון החול - על כך אנו עובדים עם שותפינו". עוד אמר: "באמצעות הרכש, האימונים ושיתוף הידע עם מדינות נוספות בראשן ארה"ב - ישראל שומרת על עליונותה הביטחונית באזור"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הנשיא יצחק הרצוג
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

הנשיא יצחק הרצוג אמר היום (רביעי) כי יש לנטרל את סכנת הגרעין האיראני "אחת ולתמיד, עם הסכם או בלעדיו". בטקס מסדר כנפיים של סיום קורס טיס הוסיף הרצוג: "התמנון האיראני ממשיך לשלוח זרועות ברחבי המזרח התיכון, איראן היא פצצת זמן מתקתקת שמאיימת על ישראל ועל המזרח התיכון. אני עוקב אחר המשא ומתן המתנהל וקורא לקהילה הבין-לאומית לא להקל ראש בחומרת היום".

אחריו נאם שר הביטחון בני גנץ, שהזהיר כי איראן משחקת על זמן. "יש לנו, למעצמות בהובלת ארה"ב ולמדינות האזור אחריות להפוך את שעון החול - על כך אנו עובדים עם שותפינו בימים אלו".

גנץ הוסיף כי "ישראל מעולם לא חרחרה מלחמה, תמיד סמכה ועבדה עם בעלות בריתה ובראשן ארצות הברית", והדגיש כי ישראל תמשיך לפעול כך מול האיום האיראני. "באמצעות הרכש, האימונים ושיתוף הידע עם מדינות נוספות - ישראל שומרת על עליונותה הביטחונית באזור, שהיא קריטית ליציבות המזרח התיכון וקריטית לקיומה וביטחונה של ישראל", ציין שר הביטחון.

הפופולריים